Minecraft 1.12.2 vein miner plugin

MertCoo

Hectopat
Arkadaşlar aternostan 1.12.2 sürümde bir bukkit sunucusu açtım birkaç tanede plugin indirdim. Sonra aklıma vein miner geldi ve onu da kurdum fakat çalışmadı sürümü falan hepsi uyumlu eğilerek kırdığımızda hepsinin kırılması lazım ama kırılmıyor. Ben de configine baktım oradan da pek bir şey anlamadım. Lütfen yardım eder misiniz?

Config dosyalarını karıştırırsanız anlayabilirsiniz. Orada bir tuşa basıp kırdığınızda tüm blokların kırıldığını gösteren bir bölüm olması lazım. O tuşu değiştirebilirsiniz istersenizde.
Vein miner pluginini eklentiler bölümünden aradığınız ve bulduğunuzda yeşil olan bi sürümünü indirdikten sonra Dosyalar>plugins>VeinMiner>config.yml bölümünde 15. kod satırında ActivationMode kısmı var. Oraya SNEAK yazarsanız eğilirken kırar STAND yazarsanız ayaktayken kırar.

Son düzenleme:
Config dosyalarını karıştırırsanız anlayabilirsiniz. Orada bir tuşa basıp kırdığınızda tüm blokların kırıldığını gösteren bir bölüm olması lazım. O tuşu değiştirebilirsiniz istersenizde.
Vein miner pluginini eklentiler bölümünden aradığınız ve bulduğunuzda yeşil olan bi sürümünü indirdikten sonra Dosyalar>plugins>VeinMiner>config.yml bölümünde 15. kod satırında ActivationMode kısmı var. Oraya SNEAK yazarsanız eğilirken kırar STAND yazarsanız ayaktayken kırar.
Evet onu gördüm.Orada "SNEAK" yazdığını gördüm.Eğiliyorum yine olmuyor.Birde ben minerstorch plugini yükledim o nasıl çalışıyor biliyor musunuz?

Geri
Yukarı