Minecraft 1.16.5 shader pack çalışmıyor

ghost2120

Hectopat
GTX 1650 kullanıyorum. Onun için RTX shader paketi kurdum (RTX'i olmayanların GTX ile kullanabileceği bir paket), çalıştırdım ama hiçbir şey değişmedi. Sürüm 1.16.5.

Dosya Ekleri

• 1632423761207.png
    1632423761207.png
    338,8 KB · Görüntüleme: 58
  • 1632423781684.png
    1632423781684.png
    606,2 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleyen: Moderatör:
Sildur's vil... (tam adını unuttum) yazınca çıkanı indirin daha iyi ve kaliteli
Sildurs Vibrant Extreme Volumetric olması lazım sizin dediğinizin. Ancak tavsiyem BSL Shader'ları veya SEUS PTGI kullanılması olacaktır. (SEUS PTGI, RTX deneyimine en yakın deneyimi sunuyor.) Youtube'dan videolarına bakabilirsiniz.
GTX 1650 kullanıyorum. Onun için RTX shader paketi kurdum (RTX'i olmayanların GTX ile kullanabileceği bir paket), çalıştırdım ama hiçbir şey değişmedi. Sürüm 1.16.5.
Dosya bozuk muhtemelen, farklı shaderler deneyin.

Sildurs Vibrant Extreme Volumetric olması lazım sizin dediğinizin. Ancak tavsiyem BSL Shader'ları veya SEUS PTGI kullanılması olacaktır. (SEUS PTGI, RTX deneyimine en yakın deneyimi sunuyor.) YouTube'dan videolarına bakabilirsiniz.

BSL'yi ben sonuncu sayıyorum :D
3. Chocapic13's Shaders
2. sildur's...(işte anladın)
1. SEUS

BSL'yi ben sonuncu sayıyorum :D
3. Chocapic13's Shaders
2. sildur's...(işte anladın)
1. SEUS
Shaderlardaki renk dağılımı zevke bağlı olduğu için kişisel olarak "hayır kesinlikle bu daha iyi" diyemem ancak gölgelendirme kalitesi olarak BSL, sildurs'tan daha kaliteli deneyim sunuyor. Renk paletinden ötürü tercih edilebilir. SEUS PTGI direkt Ray Tracing deneyimi sunuyor.

Sildurs vibrant Extreme volumetric olması lazım sizin dediğinizin. Ancak tavsiyem bsl Shader'ları veya seus ptgı kullanılması olacaktır. (seus ptgı, RTX deneyimine en yakın deneyimi sunuyor.) YouTube'dan videolarına bakabilirsiniz.

Tamam teşekkürler 2-3 tane daha denemiştim ama sanırım hepsi bozuldu. İyi günler.

Geri
Yukarı