Minecraft 1.17.1 yağmacı farmı çalışmıyor

Electus0

Hectopat
Daha fazla  
Minecraft sunucumda zümrüt için yağmacı farmı yapmak istedim fakat farmdan neredeyse hiç zümrüt çıkmıyor. Hangi videodan yaptığımı da buraya bırakıyorum videodaki adamın yaptıklarının tamamen aynısını yaptım eğer aranızda da bunu yaşayan ve çözüm bulan varsa yardımcı olabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biliyorum zaten yapmadan önce yorumlara baktım 1.17.1'de de çalıştığını söylüyorlar. 1.17.1'e uygun bulamadığım için bunu yaptım.

Yağmacı gelmiyor. Yani geliyor ama çok az. Kötü kehanet 3'le gelmeme rağmen.

Yani şöyle diyeyim 3 kere kötü kehanet 3'le gelmeyi denedim 3'ünde toplam 24 zümrüt çıktı.

Hangi sürümde yapmıştınız?

Hocam galiba anladım şimdi seyirci moduna alıp dışarıyı gözlemleyim dedim benim farmı yaptığım yer dağlık olduğu için yağmacılar gelemiyormuş. Düz bir yere yapmayı deneyeceğim. Sonra tekrar size bildiririm durumu.

Son düzenleme:
Hangi sürümde yapmıştınız?

Hocam galiba anladım şimdi seyirci moduna alıp dışarıyı gözlemleyim dedim benim farmı yaptığım yer dağlık olduğu için yağmacılar gelemiyormuş. Düz bir yere yapmayı deneyeceğim. Sonra tekrar size bildiririm durumu.

Oyunun zorluğunu da zor yapın daha çok gelir.

Son düzenleme:
Tamamdır hocam dediğinizi yaptım ve düz bir yere yaptım düzeldi. Fakat bu sefer sinirbozanlar çok sıkıntı çıkarıyor onlar için bir çözüm var mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı