Minecraft 1.19.2 mod paketi hata veriyor

Mehmet Akif T

Hectopat
Yer
Malatya/Yeşilyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop Özellikleri:Ryzen 7 4700U 16GB Ram 256GB Depolama APU ekran kartı.(LAPTOP Lenovo E15)
Meslek
Öğrenci
Selam hocalarım. Minecraft'ta bir mod paket oluşturdum ama bir hatayı çözüyorum başka bir hata veriyor sürekli. Çözemedim bir türlü. Yardım eder misiniz? Mod falan silerseniz de sildiğiniz modları yazabilir misiniz?

Sürüm:1.19.2
Forge sürümü:43.2.6,
Launcher: MultiMC(orijinal hesap kullanıyrum korsan değil.)

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    2,8 KB · Görüntüleme: 15
Language Providers dediği Dil sağlayıcılar, forge'un düzgün çalışabilmesi için tam olması gerekiyor.
Nasıl yapacağım hocam?Mod halinde scala diye bir tane indirdim başka bir mod için.

Nasıl yapacağım hocam?Mod halinde scala diye bir tane indirdim başka bir mod için.
Oyun menüsünde dil sağlayıcıyla ilgili bir hata yok ama yinede lazım olurmu emin değilim. Bu arada CurseForge'da çoğu mod yapımcısı hangi ekstra modlara ihtiyacınız olduğunu yazıyor, onların bazılarını atlamış olabilirmisin bilmiyorum.

Oyun menüsünde dil sağlayıcıyla ilgili bir hata yok ama yinede lazım olurmu emin değilim. Bu arada CurseForge'da çoğu mod yapımcısı hangi ekstra modlara ihtiyacınız olduğunu yazıyor, onların bazılarını atlamış olabilirmisin bilmiyorum.
Bütün modlar düzgün yüklenemedi hatası veriyor belliki yüklenmesi gereken bişeyler var ama bulamadım bende.

Bütün modlar düzgün yüklenemedi hatası veriyor belliki yüklenmesi gereken bişeyler var ama bulamadım bende.
Hocam galiba yeniden indirince düzeldi, 1 modu indirmeyi unutmuşum onu da indirip geri döneceğim.

Yok hocam, yeniden indirince de oldu, galiba indirdiğim versiyonları hatalı, başka versiyon deneyeceğim.

Hocam galiba yeniden indirince düzeldi, 1 modu indirmeyi unutmuşum onu da indirip geri döneceğim.
Sanırım bende hatayı buldum. "java.lang.NoSuchMethodError" hatası alıyorsun bunun sebebi şu, modların belli bir yüklenme yöntemi var üçüncü parti bir yazılım (Launcher'lar) bu yöntemleri siliyor veya değiştiriyor bu yüzden mod yüklenemiyor.

Sanırım bende hatayı buldum. "java.lang.NoSuchMethodError" hatası alıyorsun bunun sebebi şu, modların belli bir yüklenme yöntemi var üçüncü parti bir yazılım (Launcher'lar) bu yöntemleri siliyor veya değiştiriyor bu yüzden mod yüklenemiyor.
Şuan sana önerim başka bir launcher denemek.

TLegacy deneyebilirsin bende sorunsuz çalışıyor.

TLegacy deneyebilirsin bende sorunsuz çalışıyor.
Orjinal ile denerim hocam.

Geri
Yukarı