Minecraft 1.20 Arkeoloji güncellemesi geliyor!

569801

Hectopat
Makaleler
4
Uzun zamandır beklediğim bir özellikti, bugün launcher'da haberler kısmında gördüm ve bu oyunun kendi sitesinden yayınlanan bir haber!
Bilmeyenler için arkeoloji güncellemesi Minecraft'ın dev güncellemesi olarak planlanan "Caves and Cliffs" yani "Mağaralar ve Dağlar" güncellemesinde tanıtılmıştı ve kendisinden bir daha haber alamamıştık.
Ayrıca henüz bilmediğimiz daha fazla özellik 1.20'de bizleri bekliyor.
1.20 güncellemesinin bir adı var ama henüz biz oyunculara açıklanmadı.

Kaynak: https://www.minecraft.net/en-us/article/archeology-coming-minecraft-120

Uzun zamandır beklediğim bir özellikti, bugün Launcher'da haberler kısmında gördüm ve bu oyunun kendi sitesinden yayınlanan bir haber!
Bilmeyenler için arkeoloji güncellemesi Minecraft'ın dev güncellemesi olarak planlanan "caves and cliffs" yani "mağaralar ve dağlar" güncellemesinde tanıtılmıştı ve kendisinden bir daha haber alamamıştık.
Ayrıca henüz bilmediğimiz daha fazla özellik 1.20'de bizleri bekliyor.
1.20 güncellemesinin bir adı var ama henüz biz oyunculara açıklanmadı.

Kaynak: https://www.minecraft.net/en-us/article/archeology-coming-minecraft-120

Güzel umarım sorunsuz bir güncelleme olur. Güncellemelerin en yakıştığı oyunlardan bir tanesi. O yüzden gelen güncellemelerin ne olduğu önemli.

Java sürümü kadar optimizasyon yoksunu bir oyun görmedim ben.
GTX 1050 Ti
8 GB RAM
i5-4430 sistem ile oyun droptan oynanmıyor. Bedrock halini oynayayım dedim 28 Chunksta akıcı oynuyorum ama Bedrock'ın oynanışı ağır geliyor.

Java sürümü kadar optimizasyon yoksunu bir oyun görmedim ben.
GTX 1050 Ti
8 GB RAM
i5-4430 sistem ile oyun droptan oynanmıyor. Bedrock halini oynayayım dedim 28 Chunksta akıcı oynuyorum ama Bedrock'ın oynanışı ağır geliyor.
Optimizasyonu destekleyen modlar kullanabilirsin. Forge için OptiFine, Fabric için ise Sodium, Lithium ve Phosphor üçlüsünü öneririm ve kesinlikle şunu söyleyebilirim ki bu üçlü Optifine'dan çok çok daha iyi.

Optimizasyonu destekleyen modlar kullanabilirsin. Forge için OptiFine, Fabric için ise Sodium, Lithium ve Phosphor üçlüsünü öneririm ve kesinlikle şunu söyleyebilirim ki bu üçlü Optifine'dan çok çok daha iyi.
Sodium kullanıyorum FPS'im 200'lere kadar çıktı fakat sorun chunkların yüklenirken durmaksızın drop girmesi. 8 chunkta'da aynı 16'da da.

Yeni konular

Geri
Yukarı