Minecraft 1.20 için AFK bırakma yöntemi

Yusuf Çetintaş

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1.20 sürümde AFK bırakma yolu arıyorum gerek programlı, gerek programsız, ne olursa. F3 + T diye bir kısa yol varmış sanırım ancak fix yemiş, muhtemelen çalışmıyordu. Önerebileceğiniz bir yol var mı mob farm veya cobblestone generatorde AFK kalmak için?

Makro - auto clicker gibi programlar yükleyerek belirli aralıklarda mouse tıklama, ileri geri v.b. hareketler yapmasını sağlayarak AFK kalabilirsin.

Arkadaşlar 1.20 sürümde AFK bırakma yolu arıyorum gerek programlı, gerek programsız, ne olursa. F3 + T diye bir kısa yol varmış sanırım ancak fix yemiş, muhtemelen çalışmıyordu. Önerebileceğiniz bir yol var mı mob farm veya cobblestone generatorde AFK kalmak için?
F3 T fix yemedi diye biliyorum. Pencere modunda küçültün oyunu, mouse'a basılı tutarken F3 T yapıp bırakın.

Macro recorder öneririm hareket etmek için komut eklersin döngüye ekle ban riski olmaz.

Afkclient kullanabilirsiniz. İnternette bir sürü afk client var. İstediklerinizi yapan afkproject var. Muharrem adlı Türk biri geliştiriyor. İsterseniz bakabilirsiniz. Eğer beğenmezseniz bir sürü var internette aratıp bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı