Minecraft 1.4.2 Hesap Giriş Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

byb32k3

Kilopat
Yer
Another planet....
Daha fazla  
1.4.2 yaması çıkmadan önce Minecraft'ı Premium olarak oynuyordum. 1.4.2 çıktı, hesabıma giriyordum ama direk minecraft.exe'de kullanıcı adımı ve parlomı yazdığımda ise hata veriyordu. Sonra mojang hesabınızla girin diye bir yazı gördüm. Mojang hesabı açtım kendi MSN üstüme, yani Minecraft hesabı üstüne. Sonra minecarft'ı yeniden deneyim dedim, bu sefer kullanıcı adı ve parola hatası verdi. Şifreyi 2 kez değiştirdim, gine olmadı.

Kod:
 Oops, unknown username or password. If you are logging in with a Mojang account make sure to use your e-mail address as username.When logging in with a Mojang account, use your e-mail address as username.

...diye hata verdi. MSN'le girmeyi denedim, yine olmadı. Üste bir seçenek vardı, Forgot username? / Verify email? diye yazı gördüm, tıkladım. Username'imi girdim. Öyle bir kullanıcı adı yok dedi. MSN girdim, yine öyle birisi yok dedi. Sonra bir seçenekten tam hatırlamıyorum tıkladım, hesabınız premium mu değilmi diye bakın diye bir seçenek vardı. Sanırsam email yazdım, Hello B32k3 (Premium) diye bir mesaj geldi ama hala minecraft.net'e ve minecraft.exe'den oyuna bağlanamıyorum. Ama mojang'hesabıma çok rahat giriyorum. Bir yardım edebilir misiniz?

Evet artık giriş yapabiliyorum düzeldi. Dün bir açtım oldu. Nedendir anlamadım ama sağ ol Recep abi yardımların için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı