Minecraft 1.8.9 için 1.16 texture pack

Galaxtus

Hectopat
Öncelikle merhabalar. Geçen gün arkadaşımla Minecraft 1.16.2 Survival oynuyorduk ve oyunu bitirdik ancak 1.16 Default Pack'i biliyorsunuz, değiştirildi ve zırhlar, kılıçlar vs. değiştirildi. Ben de dün Hypixel 1.8. 9 oynarken aklıma geldi. Acaba 1.8.9 sürümü için 1.16 kaplamasına sahip bir texture pack var mıdır diye? Ancak hem İngilizce hem de Türkçe kaynaklara baktığımda pek de bir şey bulamadım. Acaba 1.8. 9 sürümünü 1.16 gibi gösteren bir texture pack var mıdır? Varsa linkini ya da ismini atarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Böyle bir şey yeni eklenen eşyalar yüzünden mümkün değil. Eğer mümkün olsaydı yapımcılar versiyon değil texture pack yayınlardı. Daha kolay olurdu.

Böyle bir şey yeni eklenen eşyalar yüzünden mümkün değil. Eğer mümkün olsaydı yapımcılar versiyon değil texture pack yayınlardı. Daha kolay olurdu.
Öncelikle bilgi doğru değil. Yeni eşyalar için tabii ki olmaz. Ama iki sürümde de olan ortak eşyalar var. Ben internette bir yerde görmüştüm. Yani böyle bir şey gerçekten var. Daha basit yöntem var. Bazı launcherlar direkt olarak 1.16 dokusuyla geliyor. SonOyuncu Launcher işinizi görebilir.
Ek olarak Forge ile de yapabilirsiniz.

Öncelikle bilgi doğru değil. Yeni eşyalar için tabii ki olmaz. Ama iki sürümde de olan ortak eşyalar var. Ben internette bir yerde görmüştüm. Yani böyle bir şey gerçekten var. Daha basit yöntem var. Bazı launcherlar direkt olarak 1.16 dokusuyla geliyor. SonOyuncu Launcher işinizi görebilir.
Ek olarak Forge ile de yapabilirsiniz.
Ben yeni eşyalar için öyle dedim zaten. Yoksa ben de 1.14 bi texture pack indirdim her sürümde kullanıyorum.

Öncelikle merhabalar. Geçen gün arkadaşımla Minecraft 1.16.2 Survival oynuyorduk ve oyunu bitirdik ancak 1.16 Default Pack'i biliyorsunuz, değiştirildi ve zırhlar, kılıçlar vs. değiştirildi. Ben de dün Hypixel 1.8. 9 oynarken aklıma geldi. Acaba 1.8. 9 sürümü için 1.16 kaplamasına sahip bir texture pack var mıdır diye? Ancak hem İngilizce hem de Türkçe kaynaklara baktığımda pek de bir şey bulamadım. Acaba 1.8. 9 sürümünü 1.16 gibi gösteren bir texture pack var mıdır? Varsa linkini ya da ismini atarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba. Ben buldum buyurun linki:Default 1.16.3 for 1.8.9 Minecraft Texture Pack

Yeni konular

Geri
Yukarı