Minecraft -1 hatası

İşletim sistemi
Windows 10

ForeverShadowTR

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi seneler. Minecraft oyununu orijinal olarak aldım ve CurseForge yoluyla modlamak istedim. 126 adet mod kurdum. Sonrasında oyunu çalıştırmaya kalktım ancak Minecraft açılıyor modların kurulum ekranındamı diyeyim ne diyeyim bilmiyorum ama o bölümde oyundan atıyor ve bu hata kodunu veriyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Eksik olmasın yaptığım işlem ise CurseForge'dan istediğim modları 1.12.2 sürümüne uyumlu en son versiyonunu indirmek oluyor.

Modların bir kısmı bunlar mesela.

Dosya Ekleri

• hexxit1.png
    hexxit1.png
    194,5 KB · Görüntüleme: 25
  • hexxit2.png
    hexxit2.png
    191,7 KB · Görüntüleme: 33
  • hexxit3.png
    hexxit3.png
    211,7 KB · Görüntüleme: 17
  • hexxit4.png
    hexxit4.png
    181,6 KB · Görüntüleme: 22
  • hexxit5.png
    hexxit5.png
    175,8 KB · Görüntüleme: 20
  • hexxit6.png
    hexxit6.png
    174,6 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Bu hata genelde modlardan herhangi ikisi çakıştığı zaman olur. Bu modlardan birinden feragat etmen gerekir fakat çakışan modlar nasıl bulunur bilmiyorum. Bende çok yaşamıştım bu sorunu. Rastgele bazı modları çıkarıp ekleyerek bulmuştum.

Herhangi bir program falan yok mu bunun için. Nasıl bulacağım bu durumda.

Maalesef onu bende bilmiyorum. Eğer oyunu açtığında modları yüklerken izlersen altta modları yüklediği gözüküyor ekranda. Modların isimleri tek tek yazıp yükleniyor. Orayı izleyip, tam donup oyundan attığında hangi modu yüklemeye çalıştığını görebilirsin. Onu silersen belki çalışır. Daha 2-3 gün önce bunu denedim bende işe yaramıştı.

Hocam hallettim. Minecraft'ın launcherinden oyun açılırken log gösterme ayarı vardı onu açtım sonra oyunu açtım ve oyunun attığı kısımda hangi modun sıkıntı çıkardığı loga yansıdı. Vanillafix isminde bir mod kurmuştum. O mod problem çıkartıyormuş. Desteğin için teşekkür ederim bu arada.

Hocam hallettim. Minecraft'ın launcherinden oyun açılırken log gösterme ayarı vardı onu açtım sonra oyunu açtım ve oyunun attığı kısımda hangi modun sıkıntı çıkardığı loga yansıdı. Vanillafix isminde bir mod kurmuştum. O mod problem çıkartıyormuş. Desteğin için teşekkür ederim bu arada.
Rica ederim ne demek. Bende öğrenmiş oldum.

Geri
Yukarı