Minecraft açılınca sistem kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 11

cankute

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Ben orijinal Minecraft Launcher üzerinden Minecraft oynuyorum. Normal çok güzel oynuyordum. Fakat artık güncelleme almak için Microsoft Store üzerinden almak gerektiği için Microsoft Store'den indirdim Launcher'i. Oyun dün açıldı fakat bir kez daha açmaya çalıştığımda bilgisayar kapanıp açıldı. Bugün iki kez girmeyi denedim Minecraft'a ve iki kez de bilgisayar açılıp kapandı. OptiFine vb. de kullanmıyorum, düz 1.17.1

Bu konudakine benzer bir durum mu oluyor ?

Bende de aynı sorun mevcut, dün 1 kere açtım oynadım sıkıntı yoktu. Bugün tekrardan açmak istediğimde sürekli olarak oyna tuşuna bastığımda sistem yeniden başlıyordu.

Bu konudakine benzer bir durum mu oluyor?

Hayır mavi ekran veya hata yok. Sadece yeniden başlatıyor

Selamlar. Ben orijinal Minecraft Launcher üzerinden Minecraft oynuyorum. Normal çok güzel oynuyordum. Fakat artık güncelleme almak için Microsoft Store üzerinden almak gerektiği için Microsoft Store'den indirdim Launcher'i. Oyun dün açıldı fakat bir kez daha açmaya çalıştığımda bilgisayar kapanıp açıldı. Bugün iki kez girmeyi denedim Minecraft'a ve iki kez de bilgisayar açılıp kapandı. OptiFine vb. de kullanmıyorum, düz 1.17.1
Reis Aynı Sorunu Bende Yaşıyorum. Ama Bende Direk Mavi Ekran

Yeni konular

Geri
Yukarı