Minecraft Açılma Sorunu

veli93sc

Kilopat
Yer
maltepe
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Merhabalar benim bilgisayarda minecraft var. Normalde oynarken bugün açmıyor. Minecraft yazısı geliyor sonra kapanıyor.

Edit Bilgisayarımın Sistemi:
  • İNTEL İ2 E6550
  • 8,00 GB RAM
  • NVİDİA GT 630 2GB. EKRAN KARTI

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı hatayı şu an ben de alıyorum. Eğer çözebildiysen nasıl yaptığını söyler misin?

Sorun çözmesi kolay appdatadan minecraft dosyalarını sil yeniden aç dosyalar yüklencektir.Not:minecraft dosyalarını silmeden dosyaları yedekle.

Minecraftı açmayı 2 -3 Kere Zorlayın. Olmazsa %appdata% Klasörüne Gidin. Gitmek İçin Sol Alttaki Arama Kutucuğuna Yazın. Arama Kutucuğu Yoksa windows + s yapın sonra oraya %appdata% yazın bir klasör çıkıcak ona tıklayın .minecraft varsa silin yoksa silmeyin. eğer korsan kullanıyorsanız .tlauncher silin. sonra geri dönüşüm kutusuna gidip sağ tıklayıp geri dönüşüm kutusunu boşalt diyin. sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın. sonra ekran kartınızı güncelleyin. oyunu tekrar yükleyip yönetici olarak çalıştırın. olmazsa geri bildirim yazın yanıt olarak.

Minecraftı açmayı 2 -3 Kere Zorlayın. Olmazsa %appdata% Klasörüne Gidin. Gitmek İçin Sol Alttaki Arama Kutucuğuna Yazın. Arama Kutucuğu Yoksa windows + s yapın sonra oraya %appdata% yazın bir klasör çıkıcak ona tıklayın .minecraft varsa silin yoksa silmeyin. eğer korsan kullanıyorsanız .tlauncher silin. sonra geri dönüşüm kutusuna gidip sağ tıklayıp geri dönüşüm kutusunu boşalt diyin. sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın. sonra ekran kartınızı güncelleyin. oyunu tekrar yükleyip yönetici olarak çalıştırın. olmazsa geri bildirim yazın yanıt olarak.
Hocam konu 6 yıl önce açılmış. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı