Minecraft arayüzü değişmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

NorIs29

Decapat
Daha fazla  
Video ayarları kısmından arayüzü küçük yaptığım zaman kullanılamayacak kadar küçük oluyor. Normal yaptığım zaman gene küçük oluyor. Büyük yaptığım zaman izlediğim videolar gibi değil otomatik ile aynı kocaman büyüklükte oluyor. Çözüm yolu biliyorsanız söyler misiniz?

Video ayarları kısmından arayüzü küçük yaptığım zaman kullanılamayacak kadar küçük oluyor. Normal yaptığım zaman gene küçük oluyor. Büyük yaptığım zaman izlediğim videolar gibi değil otomatik ile aynı kocaman büyüklükte oluyor. Çözüm yolu biliyorsanız söyler misiniz?

Anladığım kadarıysa tam ekran yapmak istiyorsunuz. Tam ekran için F 11 basmalısınız küçük ekran istiyorsanız tam ekrandayken Shift enter veya CTRL enter yapmalısınız.

Anladığım kadarıysa tam ekran yapmak istiyorsunuz. Tam ekran için F 11 basmalısınız küçük ekran istiyorsanız tam ekrandayken Shift enter veya CTRL enter yapmalısınız.

Bunu deneyeceğim
Oyun arayüzü otomatiğe aldığınızda size uygun olarak büyük arayüzü seçtiği için fark yok gibi hissediyorsunuz. Gerçekten de yok çünkü otomatik size en uygun arayüzü seçer.
Fark gerçekten yok otomatik en büyük büyük ondan bir tık küçük olması gerekirken bende aynı yanlış görmüyorum
Eğer videosunu izlediğiniz kişinin monitörü sizin monitörünüzden daha büyük veya küçükse aynı arayüzü yapamamanız gayet normal.
1366x768 monitör boyutum

Geri
Yukarı