Çözüldü Minecraft Aternos sunucularına girmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

transtition

Decapat
Daha fazla  
Başlıktan da anlaşıldığı gibi, Minecraft'ta arkadaşlarla aternosa giremiyorum. Mojang sürümünde oynuyorum.

1615921464165.png

Bu hatayı veriyor.

Çözüm
Mojang sürümü mü? O nedir efendim? Java sürümü olmasın o :D?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoya bakın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu videoya bakın.

Çözüm
Evet dostum yanlış yazmışım neyse, yardımın için sağ ol.
Oyun korsansa ayarlardan korsanı etkinleştirin.

Yok dostum orjinal Java sürümü. Yine de sağ ol.
Bu videoya bakın.
Teşekkürler dostum sanırım işe yaradı.Az sonra server açıp deneyeceğim😀

İşe yaramadıysa Aternos'da IP yazan yerin orada bağlan yazısına tıklarsanız orada bir port yazacak. Sunucuya girerken IP'nin yanına : Koyup o portu yazarsanız düzelir diye düşünüyorum.

İşe yaradı mı?
Durum nedir?

Sanırım benim hatam yüzünden bir şeyleri yanlış yaptım ama daha basit bir yolunu buldum. Wi-Fi'dan çıkıp mobil veriye geçtim, yani internet değiştirince düzeldi. Yapamayanlar için bunu tavsiye ederim. Ama tekrar Wi-Fi'a geçince ne olacak bilemiyorum.

İşe yaramadıysa Aternos'da IP yazan yerin orada bağlan yazısına tıklarsanız orada bir port yazacak. Sunucuya girerken IP'nin yanına: Koyup o portu yazarsanız düzelir diye düşünüyorum.

Anlamadım aynı sorun bende de var detaylı anlatır mısınız Aternos IP nerede?
İşe yaramadıysa Aternos'da IP yazan yerin orada bağlan yazısına tıklarsanız orada bir port yazacak. Sunucuya girerken IP'nin yanına: Koyup o portu yazarsanız düzelir diye düşünüyorub.

Sanırım benim hatam yüzünden bir şeyleri yanlış yaptım ama daha basit bir yolunu buldum. Wi-Fi'dan çıkıp mobil veriye geçtim, yani internet değiştirince düzeldi. Yapamayanlar için bunu tavsiye ederim. Ama tekrar Wi-Fi'a geçince ne olacak bilemiyor.

Buldum teşekkür ederim işe yaradı haftalardır bu sorunu arıyordum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı