Çözüldü Minecraft Aternos sunucusunda koyun spawnlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NC812

Hectopat
Domuzdan bolca bulunmasına rağmen bir tane koyun göremedim. Diğer mobların sayısı da biraz az. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Bu bir hata değildir. Bulunduğunuz biyomdan tutun şansa kadar oluşan moblar değişiyor.

Bu bir hata değildir. Bulunduğunuz biyomdan tutun şansa kadar oluşan moblar değişiyor.

Biliyorum ancak daha önce de yaşamıştım hiçbir şekilde koyun spawnlanmıyor ve diğer canavarların sayısı da yok denecek kadar az.

Biliyorum ancak daha önce de yaşamıştım hiçbir şekilde koyun spawnlanmıyor ve diğer canavarların sayısı da yok denecek kadar az.

Hocam koyunlar kendiliğinden spawnlanmaz zaten. Siz gittiğinizde orada yoksa sonradan spawnlanmaz.

Hocam koyunlar kendiliğinden spawnlanmaz zaten. Siz gittiğinizde orada yoksa sonradan spawnlanmaz.

Sorun Aternos'un ayırdığı RAM miktarının yetersiz olmasıymış. Kendi bilgisayarım üzerinden sunucu açmayı deneyeceğim.

Çözüm
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…