Minecraft aynı haritada 2. stronghold'u bulma

Daha fazla  
Meslek
kergit kargıcısı
Merhaba, ben oyunu bitirdim çok önceden ama şu an büyü basmam için Stronghold'a ihtiyacım var. 2. bir stronghold bulmam lazım ve bulmaya çalıştım ama sürekli beni aynı Stronghold'a götürdü. Koskoca Minecraft dünyası sadece 1 tane mi stronghold var?

Bir tane daha bulmanın yöntemi varsa yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben oyunu bitirdim çok önceden ama şu an büyü basmam için Stronghold'a ihtiyacım var. 2. bir stronghold bulmam lazım ve bulmaya çalıştım ama sürekli beni aynı Stronghold'a götürdü. Koskoca Minecraft dünyası sadece 1 tane mi stronghold var?

1 dünyada onlarca stronghold olur. Tek bir yönde binlerce blok gidin. 2. strongholdu elbet bulursunuz.

128 tane 2000 blok aralıklarla Strongholdlar var. Bir Stronghold'un üstünden 2000 küsür blok bir yöne doğru gidin ve aramaya başlayın. Blok sayısı yanlış olabilir sürümden sürüme değişmesi lazım. 2000 diye hatırlıyorum ama ben.

2.000 blokta bir spawn oluyor diye biliyorum.

Önce bir inci fırlatın. Sizin Stronghold'u gösterecektir. Sonra rastgele bir yöne doğru dümdüz gidin ve arada bir inci atın. Farkı bir yönü gösterdiğinde bulmuşsunuzdur. Ya da şu siteye seed'inizi yazın ve o kordinata gidin.

Buraya seed'inizi girin ve iyi oyunlar.

Strongholds_1.9.png

Geri
Yukarı