Minecraft Back Play sunucusundan sepebsiz yere ban

NAres

Decapat
Makaleler
2
Arkadaşlar, durumu size şöyle hiza etmek istiyorum:
Ben bir gün Survival Games oynamak için Back Play sunucusuna girdim ve o sırada Lunar Client kullandığım için oyun içinde kaç ping aldığımı görebiliyordum. Neyse işte, oyun başladı. O sırada oyun içinde 150 ms alıyordum ve bu gitgide yükseliyordu. Ondan sonra en son açtığım sandıktaki itemler sandığın içine geri girdi ping yüzünden. Artık oyun oynanamayacak hale gelir gelmez sunucudan hile açmadığım halde sınırsız ban yedim ve açıklamada diyor ki "bir görevli sizin hile yaptığınızı gördü ". 2 gündür banlıyım. Bu konu hakında bilgi sahibi olan birisi varsa, lütfen yardımcı olsun.

Muhtemelen yetkili kişinin, lagınızı lag değil de hile olarak algılamasından kaynaklı oluşan bir durum bu, yani bunun pingi var lagı var değil de gördüğü görüntüyü hile olarak değerlendirmiş, sorumsuzca bir davranış.

Düzeltme: Discord sunucusunda bir tane yabancı yetkiliye sorunumu bilirdim ve bana bir tane itiraz dilekçesi verdi. Bende dilekçeyi doldurup internet sitelerindeki yardım bölümüne yolladım ve yollar yollamaz banımı kaldırdılar. Ha bu arada 2 gün önce kaldırıldı banım. Bu sayfaya gelen birisi benimle aynı sorunu yaşarsa eğer önceden bilgi vermek istedim.

Düzeltme: Discord sunucusunda bir tane yabancı yetkiliye sorunumu bilirdim ve bana bir tane itiraz dilekçesi verdi. Bende dilekçeyi doldurup internet sitelerindeki yardım bölümüne yolladım ve yollar yollamaz banımı kaldırdılar. Ha bu arada 2 gün önce kaldırıldı banım. Bu sayfaya gelen birisi benimle aynı sorunu yaşarsa eğer önceden bilgi vermek istedim.
Sevindim adına dostum, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı