Minecraft Bad Video Card Sorunu

HKNStrange

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Lise Öğrencisi
Merhabalar benim işletim sistemim Windows 10 T.P. ekran kartım Ati Radeon HD 4600. Minecraft'e girmek istediğimde Bad Video Card Drivers hatasını veriyor ben AMD'nin sitesinden son güncellemeyi indirdiğim halde hala aynı hatayı veriyor. Bunu nasıl çözebilirim yardımlarınızı bekliyorum.

Ekran kartı sürücünü gerçekten düzgün yüklediğinden emin misin? Ben Intel HD Graphics kullanıyorum ve bende de aynı sorun olduğunda üreticinin sitesinden sürücüleri indirdim yükledim ve sonra bilgisayarı yeniden başlattım. Oyun çalıştı. Daha sonra Windows Update başka bir sürücü yükledi ve yeniden bozuldu. Ben de düzgün olan sürücüleri yeniden yükledim ve ardından Windows Update'den o güncellemeye sağ tıklayıp "Bu güncellemeyi gizle" dedim. O güncellemeyi hiç yüklemedi. Oyun şuanda sorunsuz çalışıyor. Belki sende de bu sorun vardır.

Not: Ayrıca Windwos 10 Technichal Preview'deki "preview" önizleme demek bunu biliyorsundur umarım. Yani tam stabil sürüm olmadığı için kullanmanı önermem, kullanırsan da ya 2. sistem olarak kullan yada sanal bilgisayar olarak... Hiç olmazsa bir test bilgisayarın varsa o bilgisayarda kullan. Test sürümleri çok buglu oluyor :/ Technical Preview'den kaynaklı da olabilir.

Pek emin değilim ama yükledikten sonra yeniden başlattığımda yeniden bir güncellemede yüklemedi.
Windwos 10 Technichal Preview'deki "preview" önizleme demek bunu biliyorsundur umarım. Yani tam stabil sürüm olmadığı için kullanmanı önermem, kullanırsan da ya 2. sistem olarak kullan yada sanal bilgisayar olarak... Hiç olmazsa bir test bilgisayarın varsa o bilgisayarda kullan. Test sürümleri çok buglu oluyor :/ Technical Preview'den kaynaklı da olabilir. Tam stabil olmayan bir sistem nasıl olsa. Ayrıca test sürümlerindeki sürücüler hiç stabil olmuyor :(

Evet biliyorum tabii fakat bence 8.1'den daha az sorunlu gibi gözüküyor gözüme vede bunu kullanacağım tam sürüm çıkasıya kadar.

Evet biliyorum tabii fakat bence 8.1'den daha az sorunlu gibi gözüküyor gözüme vede bunu kullanacağım tam sürüm çıkasıya kadar.
Windows 10 için sürücüler daha tam olgunlaşmadığından dolayı o zaman senin sorunun. Tek gereken şey zaman ve o zaman içerisinde çıkacak düzgün sürücüler. Tam sürüm çıkmadan da o sürücülerin çıkacağını sanmam.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı