Minecraft bakış açısı nasıl değiştirilir?

Serhatkcky2185

Femtopat
Daha fazla  
Bakış açısı FPS bir de TPS oluyor, benim bildiğim. Adamlar bunu nasıl yapıyor, bilen var mı? Merak ettim.

Dosya Ekleri

• luser 1.PNG
    luser 1.PNG
    233,5 KB · Görüntüleme: 417
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar F5i sormuyorum bu dıştan olan kamera gibi oluyor onu soruyorum görseldeki gibi 😅
F1'e basarsan HUD (oyun arayüzü) yok olur (bunu soruyorsan).

Dostum F1 değil de videolarda uzaktan çekim yapıyorlar nasıl yapıyorlar diye merak ettim onu sordum. F1 F5 bende biliyorum onları da.
Anlatmak istediğinizi yanlış anlamadıysam dediğiniz TPS değil uzak çekim(arkada dolaşıyor, ağaç kesiyor vs.).mod ile yapılıyor diye biliyorum. @Peaky Blinders @GececikurtTR1234

Aynen kankam işte o modu soruyorum adı ne nereden bulabilirim?

Arkadaşlar F5i sormuyorum bu dıştan olan kamera gibi oluyor onu soruyorum görseldeki gibi 😅

Dostum F1 değil de videolarda uzaktan çekim yapıyorlar nasıl yapıyorlar diye merak ettim onu sordum. F1 F5 bende biliyorum onları da.

Aynen kankam işte o modu soruyorum adı ne nereden bulabilirim?
Galiba ReplayMod.

Anlatmak istediğinizi yanlış anlamadıysam dediğiniz TPS değil, uzak çekim (arkada dolaşıyor, ağaç kesiyor vs.). Mod ile yapılıyor diye biliyorum. @Peaky Blinders @GececikurtTR1234

Evet Öylebi mod var dı pardon
9Minecraft
[/http://www.9minecraft.net/cmdcam-mod/]

Düzenleme benzer bi modmuş

Son düzenleme:
Fabric ile kuruluyor. Tam nasıl kurulduğunu bilmiyorum YouTube'da araştırarak bulabilirsiniz.

Aradığın mod bu olmalı:

Anlatmak istediğinizi yanlış anlamadıysam dediğiniz TPS değil, uzak çekim (arkada dolaşıyor, ağaç kesiyor vs.). Mod ile yapılıyor diye biliyorum. @Peaky Blinders @GececikurtTR1234
Bakış açısı FPS bir de TPS oluyor, benim bildiğim. Adamlar bunu nasıl yapıyor, bilen var mı? Merak ettim.
Bahsettiğin mod bu olmalı:

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı