Minecraft baslat.bat çalıştırınca hata veriyor

orelyus

Picopat
Daha fazla  
Bu hatayı alıyorum, yardım edebilir misiniz?

Bütün Log'u atabilir misiniz?

Portu düzeltip sunucuyu açtım fakat şimdi de bu hatayı veriyor loglara da bir hata düşmüyor.

Dosya Ekleri

• image (16).png
    49,4 KB · Görüntüleme: 19
  • image (16).png
    49,4 KB · Görüntüleme: 21
Portu düzeltip sunucuyu açtım fakat şimdi de bu hatayı veriyor loglara da bir hata düşmüyor.
Resimdeki hata mesajında "Kullanıcı adı doğrulanamadı!" yazıyor. Bu, kullanılan hizmet veya uygulama için kullanıcı adının doğrulanmasıyla ilgili bir sorun olduğunu gösterir.

Bu hata, genellikle Minecraft sunucusunun Mojang sunucularıyla kullanıcı adını doğrulama konusunda bir sorun yaşadığını gösterir. Bu, genellikle internet bağlantınızın kesildiği veya Mojang sunucularının geçici olarak erişilemez olduğu durumlarda meydana gelir.

1- İnternet bağlantınızı kontrol edin ve sağlam olduğundan emin olun.
2- Mojang sunucularının durumunu kontrol edin. Bunun için "Mojang status" veya "Minecraft server status" gibi bir arama yapabilirsiniz.
3-Sunucunuzun "online-mode" ayarını "true" olarak belirlediğinizden emin olun. Bu, sunucunun kullanıcı adlarını doğrulamasını sağlar. Ancak, bu ayarı "false" olarak belirlerseniz, herhangi bir kullanıcı adıyla giriş yapabilirsiniz, bu da güvenlik riski oluşturabilir.

Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Localhost'a Bağlanıyorum Fakat Farklı Bir Sunucu Geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…