Minecraft Bedrock alınca Java Hediye Kampanyası ne zaman gelecek?

Daha fazla  
Merhaba, öncelikle herkese iyi Sosyal'ler ve iyi günler. Minecraft: Windows 10 Edition alınca Java Edition hediye diye bir kampanya varmış(Mojang kendisi açtı) ne zaman başlayacak, ben Bedrock (Windows 10 Edition)'u pek sevmem ama Java 400 TL'ye yakın bir fiyatı var, böyle alınca iki sürümde 71 TL'ye mi gelecek. Eğer Java verilmeyecekse almayacağım. Çünkü yazılımla uğraşan biri olarak Java'nın kolay modlanabilmesi, geliştirilebilmesi onu cazibeli hale getiriyor. Dediğim gibi Bedrock umurumda değil, yanında Java veriliyorsa alacağım. Ne zaman almam gerekiyor, yaz tatilinden önce alamayabilirim.(Ayrıca Dual boot Linux kullanıyorum Java o yüzden önemli, yakında Windows'u iptal edeceğim ufak bir işim vardı oradan girdim, onun haricinde Linux kullanıyorum)

@Haylaz2961 bilgiyi nereden aldınız?
Haziran 21 diye hangi kaynakta yazıyor hocam? Bu kaynağı bizimle paylaşırsanız memnuniyet duyarım.

Haberde "Northern Hemisphere's summer" ifadesi geçiyor. Bu da Kuzey Yarım Küre için Yaz Gün Dönümünü belirtiyor, o gün de 21 Haziran oluyor. Böyle düşündüm.
Coming Summer 2022 (Northern Hemisphere's summer), new purchases of Minecraft: Java Edition and Minecraft for Windows (the PC version of “Bedrock Edition”) will be offered as a bundle for one price. At this release, existing owners of either game will be granted an entitlement to download both games on one Microsoft account.
IMG_20220506_171025.jpg

Geri
Yukarı