Çözüldü Minecraft Bedrock dünya eski sürüme nasıl döndürülür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

brksfrb

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, uzun zamandır Minecraft Bedrock dünyamı nasıl eski versiyona alabileceğimi düşünüyorum. Bilen varsa :)
Windows 11 Pro kullanıyorum.

Çözüm
Sürüm değiştirmek bazı Launcher'lar ile mümkün ancak o sürümlere dünyamı aktardığım zaman yüksek versiyonda kaydedildi diyor. Amacım yalnızca dünyayı downgrade yapmak, 2 farklı versiyonda var elimde o yüzden.

Chunker kullanarak sorunu çözdüm. Teşekkür ederim.
Minecraft: Bedrock Edition, Java muadili gibi sürüm değiştirme desteklemiyor. Bedrock'un sunulduğu Microsoft Mağazası, Google Play Store, App Store, Nintendo eShop, Xbox Mağazası ve PS Store'un hiçbirinde sürüm değiştirmek adına bir özellik bulunmuyor. Her zaman son sürüm kullanılacağı düşünülerek tasarlanmış, daha çok telefon oyunu gibi. Bütün mağazalardaki oyunlar benzer zamanda güncelleniyorlar ve saydığım platformlar arası çapraz platform destekleniyor. Orijinal oyuna hem telefondan hem bilgisayardan sahip olan iki kişi sürüm sorunu yaşamaksızın oynayabilirim. Downgrade çok mümkün değil maalesef.

Sürüm değiştirmek bazı Launcher'lar ile mümkün ancak o sürümlere dünyamı aktardığım zaman yüksek versiyonda kaydedildi diyor. Amacım yalnızca dünyayı downgrade yapmak, 2 farklı versiyonda var elimde o yüzden.

Chunker kullanarak sorunu çözdüm. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı