Minecraft Bin Dosyası Nerede ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ali Erdoğan

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar bilgisayarımda minecraft kurulu fakat bin dosyası yok. Skin değiştirmek istiyorum ama değiştiremiyorum malesef.

Bin dosyasının "AppData > Romaining > .Minecraft"ta olması gerekiyor. Yanlış yere bakmış olabilir misin? Eğer orada yoksa Launcher'a sağ tıkla ve (öyle bir seçenek varsa) "Dosyanın Yerini Göster" de. Yoksa oyun içinden Force Update yap. O şekilde de gelmezse yeni Launcher indirip dene.

O dizinde yok. Launcher'a sağ tıklayıp özellikler dedikten sonra ne yapıcam ? Force update işlemini nasıl yapabilirim ?

Oyunun orjinal mi ?

- - - Güncellendi - - -

Birde sürümün kaç orijinal değilse 1.6.4 den sonra versiyonlar farklı yerde oluyor o yüzden.

O dizinde yok. Launcher'a sağ tıklayıp özellikler dedikten sonra ne yapıcam ? Force update işlemini nasıl yapabilirim ?

Eğer varsa "Dosyanın Yerini Göster" seçeneğine basacaksın. Force Update'i de şu şekilde yapabilirsin:

minecraft1n.png

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi güncel sürümlerde dosyanın yerini değiştirmiş olabilirler, haberim yok.

Biliyorum. Oynadığım zaman yapmıştım. Çalıştır komutuyla bir şey yazıp giriliyordu. Üstüne gidersen bulursun. Youtubede anlatımlı videolar var fakat Recep Baltaş'ın dediği gibi orijinal al. Çünkü skin sadece single player için geçerli oluyor orijinal almaz isen. Orijinal alırsan multiplayer üzerinden girdiğin yerde de skin gözükür.

Başlat > Çalıştır > %appdata% > .minecraft klasörüne bak. Bende minecraft 1.7.4 oynuyorum bende de bin klasörü yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı