Minecraft Dungeons Oyuncu Sayısı 10 Milyonu Geçti

Vay be hocam, bu oyun ilk çıktığında bilgisayarım kaldırmıyordu. Şu an yeni bir bilgisayarım var, istersem alıp oynarım. Sen yazınca aklıma geldi. Zaman hızlı geçiyor. Değer bilin.

Yalnız oyun çıkalı 1 yıl oldu bir yanlışlık olmasın. :D

Minecraft bir yaşam biçidir. Yanına yaklaşılamaz o zirvede tektir. Minecraft'ı bir kere oynarsan bir daha bırakamazsın sadece uzun aralar verebilirsin.

Ben nasıl bıraktım. Yaşam biçimi olduğu için başıboş terkedilmiş bir oyun değil mi? Çoğu oyunda turnuvalar falan oluyor Minecraft'ta oluyor mu? Maksimum çok oyunculu 50.000 falan giriyor hadi 100.000 olsun. Bu da en büyük sunucuyu sayarsam.
Ben nasıl bıraktım. Yaşam biçimi olduğu için başıboş terkedilmiş bir oyun değil mi? Çoğu oyunda turnuvalar falan oluyor Minecraft'ta oluyor mu? Maksimum çok oyunculu 50.000 falan giriyor hadi 100.000 olsun. Bu da en büyük sunucuyu sayarsam.
Zaten tek kişilik belli saatten sonra bayıyor.

Kardeşim çok zekisin valla hiç turnuva yok istersen şu linke bak hiç turnuva yok.

Kardeşim çok zekisin vallahi hiç turnuva yok istersen şu linke bak hiç turnuva yok.

Cidden ya çok rekabetli turnuvalar var. Tek kişilik oyun oynuyacaksam grafiği güzel olana yönelirim. Minecraft açık dünya olduğu için oynanabilir. Ama onunda tek kişiliği kötü çok oyunculu kısmını seviyordum ama oyuncu sayıları az sevdiğim modlara az kişi giriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı