Minecraft ekran kartını görmüyor

sefflex

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
TLauncher kullanıyorum. Shader pack kurdum ve acayip derece kastı F3'e basınca kullandı ekran kartı UHD630 olduğunu gördüm ama bende GTX 1650 Ti (Mobile) var. Nasıl Minecraft'ı GTX1650 Ti ile çalıştırabilirim?

TLauncher kullanıyorum. Shader pack kurdum ve acayip derece kastı F3'e basınca kullandı ekran kartı UHD630 olduğunu gördüm ama bende GTX 1650 Ti (Mobile) var. Nasıl Minecraft'ı GTX1650 Ti ile çalıştırabilirim?

Hocam ilk başta korsana destek vermiyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Artı -2 Eksi
Şu işlemi javaw.exe için yapmayı dener misiniz?

Hocam ilk başta korsana destek vermiyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
orjinali var hocam ama launcheri kullanışsız
Bİde bu yöntemi denedim ama olmadı
Şu işlemi javaw.exe için yapmayı dener misiniz?
hocam dosya konumunda bulmadım tlauncher farklı diğer mc lerden sanırsam

Java klasöründe olmalı. Bendeki yol şu mesela:

2021-08-11 15_27_28-Window.png

T Launcher'ı bende bulamadım çünkü sonradan görey yöneticisinden oyun açıkken çalışanlara baktım openjdk diye bir şey var penguen işaretli onu NVIDIA'dan yüksek performans olarak işaretliyeceksin.

Kanka keşke nasıl bulacağımızıda söylesen.

Görev yöneticisni aç, programlara bak, ardından TLauncher'i aç. Oyun açılınca çalışan programlara bak. Bir de kapatınca bak. Öyle tespit edebilirsin. Ben 1-2 saat uğraşıp öyle buldum. Şu an CS:GO'da da aynı sornu yaşıyordum, onu da bu şekilde çözdüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Minecraft'ı açın, görev yöneticisinde ona sağ tıklayıp "Dosya konumunu göster" seçeneğini seçin. Bu sayede Java'nın nereden çalıştırıldığını görebilirsiniz.

Geri
Yukarı