Minecraft ekran kartını görmüyor

Kurt Omer

Zeptopat
Daha fazla  
Sadece Minecraft ekran kartımı görmüyor her yolu denedim olmadı.

Sadece Minecraft ekran kartımı görmüyor her yolu denedim olmadı.

Windows arama yerine grafik ayarları yazın. Çıkan yerde Minecraft'ı ekleyin. Daha sonrasında üstüne tıklayın ve yüksek performans deyin, otomatik olarak ekran kartınızı kullanacaktır.

Ekran kartını görmüyordan kastınız nedir? Oyunda F3'e basınca sağda ekran kartınız yerine APU'yu mu görüyor?

Ekran kartını görmüyordan kastınız nedir? Oyunda F3'e basınca sağda ekran kartınız yerine APU'yu mu görüyor?

Minecraft birçok kişide harici ekran kartını değil dahili ekran kartını kullanıyor. Mesela benimkinde NVIDIA değil Intel HD Graphics 4000 kullanıyor.

Windows arama yerine grafik ayarları yazın. Çıkan yerde Minecraft'ı ekleyin. Daha sonrasında üstüne tıklayın ve yüksek performans deyin, otomatik olarak ekran kartınızı kullanacaktır.
Ben bunu denedim olmadı

Ben bunu denedim olmadı

Ekran kartınız NVIDIA ise NVIDIA denetim masasını açın ve 3D ayarlara gelin. Oradan uygulamaya özel ayara gelin ve Minecraft'ı seçin. Aşağıda OpenGL ile görüntü oluşturma GPU'su diye bir ayar var. Oradan ekran kartınızı seçin.

Ekran kartım amd

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…