Minecraft en ucuza nereden alınabilir?

• Konuyu başlatan Silinen üye 266150
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 780
S

Silinen üye 266150

Ziyaretçi
Arkadaşlar PC'de RTX'li Minecraft oynamak istiyorum. Online'a ihtiyacım da yok nereden en uygun fiyata satın alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bedrock Edition almanız gerekiyor. Java Edition'da şu anlık RTX yok. 76,25 TL Bedrock Edition. İnternetten ucuza bulamıyorsunuz bu hesapları diye biliyorum.

Arkadaşlar PC'de RTX'li Minecraft oynamak istiyorum. Online'a ihtiyacım da yok nereden en uygun fiyata satın alabilirim?
Hocam vallahi ben Google'a minecraft premium yazdım ve ilk çıkan siteden almıştım 5 tl'ye fakat
Hypixel banlı çıkmıştı (Watchdog) ayriyetten 4-5 ay sonra hesabın gerçek sahibi şifresini değiştirmişti.
Ama yinede sana yararlı bir site olarak ucuzpre.com önerebilirm bir çok youtuber'da buradan sponsorluk almıştı

2. el hesap almanızı öneririm. Ben gamesatıştan almıştım. Doğrulanmış mağazadan her şeyi değişiyor 85 tl ye. Gayet memnun kalmıştım. Fakat benimkisi java edition du. Normal sitesi çok pahalı böyle almak mantıklı. Her şeyi değişiyor altını çizeyim tekrardan. Sende böyle yap. Maddi durumun el vermiyorsa 23,95 euroya,böyle yapmak çok mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı