Minecraft end sonrası ne yapılır?

Firat Akdogan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Biliyorsunuz ki Minecraft'ta ende gidip ejderhayı kestikten sonra oyun bitiyor. Ekrana yazılar geliyor. ESC tuşuna basınca ise kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Her şey güzel de başkalarına bakıyorum ende gittikten sonra 200 300 bölüm Survival çekiyorlar. Ende gittikten sonra oyunun başka ne gibi amaçları var bilgilendirir misiniz? Teşekkürler şimdiden.

Arkadaşlar merhaba. Biliyorsunuz ki Minecraft'ta ende gidip ejderhayı kestikten sonra oyun bitiyor. Ekrana yazılar geliyor. ESC tuşuna basınca ise kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Her şey güzel de başkalarına bakıyorum ende gittikten sonra 200 300 bölüm Survival çekiyorlar. Ende gittikten sonra oyunun başka ne gibi amaçları var bilgilendirir misiniz? Teşekkürler şimdiden.

Dünyayı güzelleştirmeye çalışıyorlar. Build'ler yapıyorlar.

Hocam oyunu bitirdikten sonrası size kalmış. Kendi dünyanızda istediğiniz şeyi inşa edebilirsiniz. Survival olarak hayatta kalma rekorunuzu kırabilirsiniz başka yapabilecek pek bir şey yok maalesef :D

Oyunun amacı zaten ende gidip Ejderhayı kesmek değil yartıcılığını kullanmak. İstersen ev yap istersen devasa bir şehir yap direk havada uçan bir top yap böyle bir oyun Minecraft.

Wither yapabilirsiniz. 4 ruh kumunu golem yapar gibi koyun. Üstüne 3 tane siyah iskelet ismini unuttum onları koyun. Ama evinizde çok uzaktan bir yerde obsidyen kaplı bir odada bunu yapın sonuçları çok kötü olur.

Bence bulid yapmak güzel olur.

Geri
Yukarı