Minecraft enerji modu önerisi

s7üü

Hectopat
Daha fazla  
Silah modu indirdim, onun içinde enerji gerekiyor. Bana çok zor olmayan bir enerji modu söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Silah modu indirdim, onun içinde enerji gerekiyor. Bana çok zor olmayan bir enerji modu söyler misiniz?
Çok zor olmayan ve sadece enerji üretebileceğiniz. "RFTools Power" modunu kullanabilirsiniz. Modun içindeki "Coal Generator" sizin ihtiyacınızı karşılayacaktır. Ayrıca ne enerjisi olduğunu belirtmeniz de gerekirdi.

Çok zor olmayan ve sadece enerji üretebileceğiniz. "RFTools Power" modunu kullanabilirsiniz. Modun içindeki "Coal Generator" sizin ihtiyacınızı karşılayacaktır. Ayrıca ne enerjisi olduğunu belirtmeniz de gerekirdi.

Ne enerjisi derken bilmiyorum. Bir silah modu var ona enerji gerekiyor. Bir de ciycle diye mod var oradaki eşyalara istiyor.

Ne enerjisi derken bilmiyorum. Bir silah modu var ona enerji gerekiyor. Bir de ciycle diye mod var oradaki eşyalara istiyor.
Ciycle modunu bulamadım ancak bu enerji elektirik enerjisi gibi bir şey mi? Hidrojen, Flor, Uranyum enerjileri gibi bir şey mi? Silah modu olduğu için belki orası mermi sayısıda olabilir. RFTools Power' ı denedikten sonra daha iyi bir yanıt verebilirsiniz.

Ciycle modunu bulamadım ancak bu enerji elektrik enerjisi gibi bir şey mi? Hidrojen, Flor, Uranyum enerjileri gibi bir şey mi? Silah modu olduğu için belki orası mermi sayısıda olabilir. RFTools Power'ı denedikten sonra daha iyi bir yanıt verebilirsiniz.

Cyclic modun adı. Denerim akşam yazarım.

Bir de konu açtım oradaki modun ismini biliyorsan yazar mısın?

Bayağıdır denedim. Kolay zaten ama bana artık yetmiyor bu enerji başka enerji modları var mı sağlam? Zor karışık olsa bile üretmek sıkıntı yok yavaş yavaş alışıyorum. 1.19.2deyim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı