Minecraft epilsepsiyi tetikler mi?

Mesaj sahibi yazısını kaldırmış bulunmaktadır.

Epilepsi hastasıyım ama giriş seviyesi. Minecraft oynarsam bir şey olur mu? Not: Minecraft'i PS4'te oynayacağım.

Bana bu konuda konuşmak düşmez ama parlaklığı kısık oynarsan ani oyunlar dışındaki oyunlark uzak mesafeden oynayabilirsin ama tabii ki de siz bilirsiniz.

TNT de olursa kötü olur ama. Birden patlıyor ya azda olsa ışık veriyor.

Abartma be. O kadar da aniden çıkmıyorlar. Yani bende öyle öyle aman aman da gelmedi bana kaç yıllık MC oyuncusuyum.
Herkeste aynı etkiyi yaratmak zorunda mı be?

Geçmiş olsun. Mod yüklemeden oynayın bence, bazı modlarda ışık patlamaları vb. var.

TNT de olursa kötü olur ama. Birden patlıyor ya azda olsa ışık veriyor.

Abartma be. O kadar da aniden çıkmıyorlar. Yani bende öyle öyle aman aman da gelmedi bana kaç yıllık MC oyuncusuyum.
Anladım. O zaman bu kumlu tapınaklara girmesin.

Diğer oyunlara olasılıkla düşük ihtimal ama olabilir. Birkaç sahne tetikleyebilecek cinsten.

Epilepsi hastasıyım ama giriş seviyesi. Minecraft oynarsam bir şey olur mu? Not: Minecraft'i PS4'te oynayacağım.

Epilepsi hastasıysan öncelikle geçmiş olsun. Sana ayrı bir öneri Call of Duty: Black Ops oyunundan uzak dur. Geçiş sahneleri falan epilepsiyi çok fazla tetikler diye düşünüyorum ben epilepsi olmamama rağmen rahatsız oluyordum ani geçişlerden dolayı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…