Çözüldü Minecraft Error Code 1 Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

goktanv

Centipat
Javayı güncelledim, ekran kartını güncelledim, oyunun bütün dosyalarını sildim tekrar yükledim, hiçbir şekilde düzelmiyor. Kendi premium hesabım.

mine1.png

mine2.png

Çözüm
Nasıl çözdünüz? Hiçbir şey anlamadım ben.

Arkadaşlar çözümü buldum. Orijinal Launcher'da yükleme ayarlarına girip oradan hata aldığımız versiyonu seçiyoruz.

Ekran görüntüsü 2022-09-15 210131.png

Sonra alttaki resimdeki göz at kısmına tıklayıp kendi oluşturduğunuz yeni.
Bir klasörü seçiyorsunuz (normal oyun klasörü dışında olmasını tavsiye ederim).

Ekran görüntüsü 2022-09-15 210338.png

Ardından oyununuzu başlattığınızda sorunsuzca açılacaktır ancak mod klasörü vs. yeniden oluşturulduğu için asıl oyun klasöründen yeni oyun klasörünüze taşıyabilirsiniz.
Nasıl çözdünüz? Hiçbir şey anlamadım ben.

Arkadaşlar çözümü buldum. Orijinal Launcher'da yükleme ayarlarına girip oradan hata aldığımız versiyonu seçiyoruz.

Ekran görüntüsü 2022-09-15 210131.png

Ekran görüntüsü 2022-09-15 210338.png

Ardından oyununuzu başlattığınızda sorunsuzca açılacaktır ancak mod klasörü vs. yeniden oluşturulduğu için asıl oyun klasöründen yeni oyun klasörünüze taşıyabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Eki Görüntüle 1518515

Eki Görüntüle 1518517

Daha ayrıntılı anlatır mısın, neyi siliyoruz?

Daha ayrıntılı anlatır mısın, neyi siliyoruz?

Hocam iyi günler, bayağı uzun süre olmuş konu açılalı ama ben de bugün yaşamaya başladım aynı sorunu. Çözebildiniz mi çözdüyseniz nasıl çözdünüz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı