Minecraft Forge'a shader nasıl yüklenir?

beratext

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GAINWARD GEFORCE RTX 3060TI
AMD Ryzen 5 5600
GIGABYTE A520M-H
GSKILL 8GB RIPJAWS V SIYAH DDR4-3600MHZ 2X
Meslek
Öğrenci
Ben Minecraft'ı hem shaderlı hem de modlu oynamak istiyorum fakat shader için OptiFine mod için de Forge lazım ikisini bir arada nasıl yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Minecraft'ı hem shaderlı hem de modlu oynamak istiyorum fakat shader için OptiFine mod için de Forge lazım ikisini bir arada nasıl yapacağım?

Forge yükleyin sonra internetten OptiFine ama Forge modunda kullanma şeklinde yükleyin. Sonra shaderları kurun.

Forge yükleyip modları kurun daha sonra OptiFine yükleyin ve o yüklediğiniz dosyayı direkt mods klasörünün içine atın. Bu şekilde Forge ile OptiFine kullanabilirsiniz.

OptiFine indirince gelen .jar dosyasını atacaksınız direkt mods klasörüne. Normalde kurduğunuz gibi .jar dosyasını açıp kurmayın yani.

Forge yükleyip modları kurun daha sonra OptiFine yükleyin ve o yüklediğiniz dosyayı direkt mods klasörünün içine atın. Bu şekilde Forge ile OptiFine kullanabilirsiniz.

OptiFine indirince gelen. Jar dosyasını atacaksınız direkt mods klasörüne. Normalde kurduğunuz gibi. Jar dosyasını açıp kurmayın yani.

İndirme linkini atar mısın? Jar'lı? Bulamadım da.

Geri
Yukarı