Minecraft güvenilir Premium satın alma sitesi

Ben bir siteden 5 TL'ye aldım e-posta ve şifre sabit 2 yıl sonra hesaba giremedim. Alıcaksanız değişen email alın.

Sakın Türk sitelerine bulaşma. Onlar Rus sitelerinden alıp Türkler'e 20 TL'ye satılıyor. Ben Rus sitesinden 2 TL'ye e-posta harici her şeyi değişen Minecraft aldım ve sorun yaşamadım. Bir kez alıyorsun hesap banlı çıkarsa adamlara ss atıyorsun yeni hesap veriyorlar ve banlı hesapta sende kalıyor. Ben hesabın şifresini degistirip premium çalışmıyor diyerek 6 farklı premium hesap aldım garanti olsun diye. 1 yılın ardından 3 hesap duruyor

3. parti sitelerde elmas paket deir paket vesaire oluyor. Elmas paket ve üstünde alırsanız sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Özellikle minecraft.net yazmayın demiş. Okuyabiliyorsanız tabii.

Minecraft.net hariç tavsiye etmem.

Özellikle yazmayın demiş eğer bir öneriniz yoksa kalabalık yapmayın.

İyi akşamlar.

Sakın Türk sitelerine bulaşma. Onlar Rus sitelerinden alıp Türkler'e 20 TL'ye satılıyor. Ben Rus sitesinden 2 TL'ye e-posta harici her şeyi değişen Minecraft aldım ve sorun yaşamadım. Bir kez alıyorsun hesap banlı çıkarsa adamlara ss atıyorsun yeni hesap veriyorlar ve banlı hesapta sende kalıyor. Ben hesabın şifresini degistirip premium çalışmıyor diyerek 6 farklı premium hesap aldım garanti olsun diye. 1 yılın ardından 3 hesap duruyor
Rus sitelere hiç güvenemiyorum. Hangi siteden almıştınız?

Rus sitelere hiç güvenemiyorum. Hangi siteden almıştınız?
Sana 2 liraya 6 adet hesap aldım diyorum, sen Rus sitelerine güvenemiyorum diyorsun :D Git Rus sitesinden ucuza alan Türk sitelerine kaptır, sen bilirsin.

aldığım satıcı tam olarak buydu

Son düzenleme:

Geri
Yukarı