Minecraft hesabını Microsoft hesabına geçirme

Hurma Ağacı

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Mojang hesabımı Microsoft hesabı yapacağım. Ama zaten öyle olup olmadığından tam emin değilim, nasıl anlarım, ve nasıl yaparım?

Doğru biliyorsam şu an Mojang hesabıyla sunuculara giriş yapılamıyor ama yine de bakmak istersen Minecraft Launcher'in sol üst köşesinde hesabın olacak orada isminin altında yazar, yazmıyor ise isminin üstüne tıklayıp "Tüm hesapları görüntüle"ye tıkla oradan görebilirsin.
Ekran görüntüsü 2023-09-10 214517.png

Doğru biliyorsam şu an Mojang hesabıyla sunuculara giriş yapılamıyor ama yine de bakmak istersen Minecraft Launcher'in sol üst köşesinde hesabın olacak orada isminin altında yazar, yazmıyor ise isminin üstüne tıklayıp "Tüm hesapları görüntüle"ye tıkla oradan görebilirsin.Eki Görüntüle 1939964
Oyunun açılması yazdığım gibi uzun sürüyor, açılınca bakacağım. Ama zaten oyun açılıyor. Sadece uzun sürüyor.

Oyunun açılması yazdığım gibi uzun sürüyor, açılınca bakacağım. Ama zaten oyun açılıyor. Sadece uzun sürüyor.
Ayrıca bende hem Java Edition var, hem Bedrock Edition. Bu yüzden iki hesabım mı olmuş oluyor? Oyunu Microsoft Store üzerinden aldım. (Baktım hesap Microsoft'a ait, yardımınız bekliyorum.)

Son düzenleme:

Ayrıca bende hem Java Edition var, hem Bedrock Edition. Bu yüzden iki hesabım mı olmuş oluyor? Oyunu Microsoft Store üzerinden aldım. (baktım hesap Microsoft'a ait, yardımınız bekliyorum.)

Minecraft'ın sitesinden giriş yapmayı deneyebilirsiniz, orada Microsoft veya Mojang hesabı diye soracaktır ama anladığım kadarıyla hesabınız Microsoft hesabı. Başka bir yöntem olarak siz Minecraft Launcher'e veya kullandığınız herhangi bir Client'e Microsoft hesabı ile mi giriş yapıyorsunuz, Mojang mı? Size zaten soruyor Mojang mı Microsoft mu diye. Microsoft olduğunu anlamanın bir diğer yolu ise Minecraft hesabınız ile Microsoft veya Xbox sitelerine giriş yapmayı deneyin, eğer Microsoft hesabı ise giriş yapılacaktır. Bedrock ve Java hesapları birleştirildi zaten, Bedrock'a Mojang hesabıyla giriş yapamazsınız. (hala emin olamıyorsanız Minecraft Launcher'a giriş yapıp SS atmanız konunun çözülmesine yardımcı olur)

Yeni konular

Geri
Yukarı