Minecraft için sunucu kiralama sitesi önerisi

Hocam bütçenize bağlı ben de sizin gibi Hosting sağlayıcısı arıyordum her yerde . Forumlarda ilk olarak yapmanız gereken düşük mesajlı kullanıcıların mesajlarını görmezden gelmek. Bunların çoğu kendi Hosting sağlayıcılarını tavsiye etmek adına kurulmuş hesaplar. 50TL kadar bütçeniz varsa bu işin ustası olan Odeaweb'den VDS sunucu alabilirsiniz. TR-VDS2 paketi yeterli olacaktır fakat daha fazla performans isterim diyorsanız TR-VDS3'de alabilirsiniz. Ek olarak tavsiyelerime bakabilirsiniz. Tavsiyelerim dışında farklı bir yerden sunucu almamanız daha iyi olur. Bu konu hakkında araştırma yaptım ve kendim tecrübe ettim cebimden çok para çıktı.
Tavsiye ettiğim VDS Hosting Firmalar: Odeaweb, Hostinglab, Hostplustr, Sunucucozumleri, Sunucu.al.
Bunların dışında farklı piyasada adını sık sık duyurmuş tecrübe sahibi Hosting firmaları var fakat bana sorarsanız fiyat performans değiller. Dolar bazında ücret alıyorlar ve 1 çekirdek, 2 GB RAM'a 48TL gibi ücretler istiyorlar. VDS'ler hakkında bilmeniz gereken bir şey daha söyleyeyim hatta tüm Hosting sağlayıcıları hakkında bir şey söyleyeyim. Ucuza Hosting sağladığını söyleyen mesela 4 çekirdek 4 GB RAM'ı 20TL'ye verdiğini iddia eden sağlayıcılardan kesinlikle uzak durun. VDS'lerde verdiğiniz ücrete kıyasla 3 kat performans verdiğini iddia ediyorlarsa o işte bir bit yeniği vardır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı