Minecraft Impact Client virüslü mü?

• Konuyu başlatan Z 4 P
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 3B

Z 4 P

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, merhaba ben bugün Minecraft için bir tane hack indirdim anarşi sunucuları için. Hack'i indirdikten sonra 10 dakika gibi kişisel bilgisayarınız çöktü diye bir hata aldım. Biraz araştırdım ama pek emin değilim. İndirdiğim yer Impact Client, virüslü müdür?

Düzgün bir yerden indirdiyseniz değil. Mavi ekran aldıysanız minidump dosyalarını paylaşın hatanın kaynağını anlayan kişiler tespit eder.

Arkadaşlar, merhaba ben bugün Minecraft için bir tane hack indirdim anarşi sunucuları için. Hack'i indirdikten sonra 10 dakika gibi kişisel bilgisayarınız çöktü diye bir hata aldım. Biraz araştırdım ama pek emin değilim. İndirdiğim yer Impact Client, virüslü müdür?
Mavi ekran ise dosyaları paylaşın.
Virüslü değil diye biliyorum.

Virüslü değildir bizzat denedim

Merhaba veb şmpact hilesini indirirken Windows bilgisayarınızı korudu deyip indirmeyi durdurdu. Neden biliyor musunuz?

1 yıldır kullanıyorum. Hiçbir şekilde virüslü olduğunu düşünmüyorum.
Merhaba veb şmpact hilesini indirirken Windows bilgisayarınızı korudu deyip indirmeyi durdurdu. Neden biliyor musunuz?
Güvenlik duvarını kapatmayı deneyebilirsin.

Client'i sklauncher üzerinden indirdim ama indirirken unsafe adlı bir dosya adı gördüm citten oyun dosyalarında bu dosyanın bir zararı var mı?

Geri
Yukarı