Minecraft incelemesi

Hocam oyun şahane ilerliyor, girip bakabilirsiniz. Paragöz değiller, bize göre pahalı.

Ben zamanında 20₺ veya 30₺ gibi bir fiyata almıştım, tam hatırlamıyorum. Şu anda 200₺'yi geçmiş fiyatları.

Hocam oyun şahane ilerliyor, girip bakabilirsiniz. Paragöz değiller, bize göre pahalı.

Şahane gidiyor evet aktif oyuncusuyum her gün oynuyorum, en sevdiğim oyun hem de. Ancak Epic Games örneği gibi başta iyiydi sonradan oyun para için bitirildi sayılır. Ben bundan korkuyorum.

Mekaniklerden bahsetmemişsin. Bedrock çok basit mekaniklerde bu yüzden farm yapamıyorsun. Üst düzey sistemler kurulamıyor. Ayrıca Profesyonel survivalcılara baktığımızda oyun sadece netherit zırh olup Dragon kesmekle bitmiyor. Bazı şeylerde her türlü zorluk çekiyorsun ilk 2 yıl.

Şahane gidiyor evet aktif oyuncusuyum her gün oynuyorum, en sevdiğim oyun hem de. Ancak Epic Games örneği gibi başta iyiydi sonradan oyun para için bitirildi sayılır. Ben bundan korkuyorum.

6 Yıldır falan Microsft'ta bence iyi gidiyorlar.

Benim 3-4 yıllık Survival haritam var, Dragon'u hala kesemedim.

Benim incelememem bu hocam, mekaniklere girmedim çünkü çok uzun ve sıkıcı bir yazı yazmak istemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…