Minecraft: Java Edition kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

recepEmirhan

Hectopat
Sistemim 1650, i5 9300H, 8 GB RAM ama MC Java Edition nedense Full ayarlar 12 chunkta bile sabit 60 vermiyor. Neden olabilir? Driverlar güncel PC yüksek performans modunda ve şarjda.

Sistemim 1650, i5 9300H, 8 GB RAM ama MC Java Edition nedense Full ayarlar 12 chunkta bile sabit 60 vermiyor. Neden olabilir? Driverlar güncel PC yüksek performans modunda ve şarjda.
O bende de öyle RX 580 ekran kartım var. Sanırım optimizasyon sorunu. Optifine yüklemeyi dene. Benim sorunumu az da olsa çözmüştü.

Offical clientmi kullanıyorsunuz yoksa multimc, tlauncer gibi clientmi kullanıyorsunuz. Lütfen @zMehmet yazarak cevap verin.

Ben GTX 1650 Ryzen 5 3550H ile 100 FPS civarı şeyler alıyorum. Texture Pack gibi bir şey kullanıyor musunuz?

Amd ekran kartına sahipsen optifine yükleyip bütün efektleri kapatmak büyük bir fayda sağlıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…