Minecraft Java sürümü için Xbox Store'dan hangi paket alınmalı?

SinekTV

Hectopat
Minecraft Java sürümünü tekrar satın alacağım fakat ilk defa Xbox'tan alıyorum. Xbox mağazasında Minecraft Java sürümü satılıyor mu? Satılıyorsa hangisi?

1654340226755.png

Şuanlık Xbox mağazasından alınmıyor diye biliyorum, 21 Hazirandan sonra Xbox veya Microsoft mağazasından alınabilir olacaktır. Xbox mağazasında Windows edition var onu alırsanız ileride Java'yı da verecek zaten. Tam bu tarihte diyemem ama kendileri kuzey yarımkürede yazın başladığı tarihi söylüyorlar kendileri de net bir gün vermiyor yani, kuzey yarımkürede de yaz resmi olarak 21 Haziranda başlıyor.

Şuanlık Xbox mağazasından alınmıyor diye biliyorum, 21 Hazirandan sonra Xbox veya Microsoft mağazasından alınabilir olacaktır. Xbox mağazasında Windows edition var onu alırsanız ileride Java'yı da verecek zaten. Tam bu tarihte diyemem ama kendileri kuzey yarımkürede yazın başladığı tarihi söylüyorlar kendileri de net bir gün vermiyor yani, kuzey yarımkürede de yaz resmi olarak 21 Haziranda başlıyor.
Şimdi Windows versiyonu alalım mı 21 haziranı mı bekliyelim, çok fark olur mu?

Şimdi Windows versiyonu alalım mı 21 haziranı mı bekliyelim, çok fark olur mu?
21 Haziran net bir tarih değil dediğim gibi ancak o günü beklerseniz Java ile Windows edition tek bir paket halinde satılacak ve muhtemelen şuanki Minecraft Windows fiyatından satacaklardır, Java'da bölgesel fiyatlandırma yoktu ama mağazaya eklenip Windows edition ile birleşmesiyle birlikte bölgesel fiyatlandırmaya dahil olacaktır.

Geri
Yukarı