Minecraft Java ve Forge sürümlerini açmıyor

Yağız Ünlü

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Minecraft Java Forge falan açmıyor ve hata veriyor. Ekran kartı hatası galiba ama ekran driverim yüklü olmasına rağmen bu hatayı vereceğini sanmıyorum çünkü Forge'siz olanları açıyor, yani kısacası dışarıdan aktarılan sürümleri açmıyor. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    136,2 KB · Görüntüleme: 55
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1,9 KB · Görüntüleme: 46
Dostum hatayı t Launcher'ın kendi OptiFine'ya da forgesindemi alıyorsun. Eğer kendin indirmediysen hata alman gayet normal. Orijinal Launcher kullan ya da internetten indir.

Linkleri attım bunları istediğin sürümde kur çok mod kurduysan olabilir bunlarda sorun yoksa crash vereceğini sanmam veriyorsa bazı modlar çakışıyor ya da RAM yetmiyordur. Onu da t Launcher ayarlarından ayarla.

Son düzenleme:
Dostum hatayı t Launcher'ın kendi OptiFine'ya da forgesindemi alıyorsun. Eğer kendin indirmediysen hata alman gayet normal. Orijinal Launcher kullan ya da internetten indir.

Linkleri attım bunları istediğin sürümde kur çok mod kurduysan olabilir bunlarda sorun yoksa crash vereceğini sanmam veriyorsa bazı modlar çakışıyor ya da RAM yetmiyordur. Onu da t Launcher ayarlarından ayarla.

1.7.10 Forge çalışmadığı için t Launcher'in kendi Forge'sini kullanıyordum yardım için sağ ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı