Çözüldü Minecraft Java ve Windows 10 Edition birleşecek mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

byberke1

Hectopat
Daha fazla  
Ben Minecraft Windows 10 versiyonuna sahibim ama Java versiyonu da almak istiyorum fakat çok pahalı olduğu için yanaşamıyorum. Bundan 1-2 ay önce Java versiyonu 2021 yılında Microsoft hesaplarına geçecek diye bir haber gördüm. Bu geçişte iki versiyonda tek bir hesapta mı birleşecek? Eğer öyle olacaksa almak istemiyorum, lütfen konuya hakim biri cevaplayabilir mi?

Çözüm
Hayir, Java alirsaniz sadece Java oynayabileceksiniz diye biliyorum. Eger bu makalede yanlis anlamadiysam su yaziyor:
Eger halihazirda Bedrock Edition'da oynadiginiz bir hesap varsa Java Edition hesabinizi ayni Microsoft hesabina baglayarak Bedrock Edition da oynayabileceksiniz.

Hayir, Java alirsaniz sadece Java oynayabileceksiniz diye biliyorum. Eger bu makalede yanlis anlamadiysam su yaziyor:
Eger halihazirda Bedrock Edition'da oynadiginiz bir hesap varsa Java Edition hesabinizi ayni Microsoft hesabina baglayarak Bedrock Edition da oynayabileceksiniz.

Çözüm

Yani benim tekrardan Java versiyonunu satın almam gerekecek, doğru mu anladım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı