Minecraft Java vs Bedrock

the_darkeness

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Game Pass üyeliğim var Java oynuyordum bedrock'u da deneyeyim dedim. Optimize olarak gerçekçilik olarak iyi diyorlardı YouTube'dan falan bakmıştım. Oyuna girdiğimde beğendim fakat bana kontrolleri sıkıntılı geliyor. Fareyi kontrol etmesi daha zor Java'ya göre hem Java'da hem de Bedrock'ta ayni FPS aliyorum. Her 2 sürümde de birisinin artısı varken birisinin eksisi var Java oynamak daha basit geliyor. Sizce hangi sürümü oynamalıyım?

Arkadaşlar Game Pass üyeliğim var Java oynuyordum Bedrock'u da deneyeyim dedim. Optimize olarak gerçekçilik olarak iyi diyorlardı YouTube'dan falan bakmıştım. Oyuna girdiğimde beğendim fakat bana kontrolleri sıkıntılı geliyor. Fareyi kontrol etmesi daha zor Java'ya göre hem Java'da hem de Bedrock'ta ayni FPS aliyorum. Her 2 sürümde de birisinin artısı varken birisinin eksisi var Java oynamak daha basit geliyor. Sizce hangi sürümü oynamalıyım?

Java daha iyi hocam klasik Minecraft.

Eğe ray tracing hoşunuza gittiyse berdorck daha iyi bir seçenek olur. Ancak onun haricinde mantıklı değil. Şahsen ben bedrock'ta olan ray tracing'i javada olan "sildur's shader" 'a göre daha hoş buluyorum. Ama 10 yıla yakın süredir insan java versiyonunda oynayınca geçesi gelmiyor.

Java oynayın. Bedrock'ın oynanışı çok hantal ve bazı mekanik saçmalıkları var. Zaten FPS sizin için fark etmiyormuş.
Çok teşekkürler

Eğe ray tracing hoşunuza gittiyse berdorck daha iyi bir seçenek olur. Ancak onun haricinde mantıklı değil. Şahsen ben bedrock'ta olan ray tracing'i javada olan "sildur's shader" 'a göre daha hoş buluyorum. Ama 10 yıla yakın süredir insan java versiyonunda oynayınca geçesi gelmiyor.
Evet evet 😄😄

Java sunucuları daha iyi hem java için pvp clientleride mükemmel oluyor
Çok teşekkürler

Java en iyisi istersen rtx javaya da oluyor
Shader mı demek istiyorsunuz

Geri
Yukarı