Minecraft kastırmayan shader pack önerisi

Galaxtus

Hectopat
Öncelikle merhabalar. Arkadaşım ile 1.16.3 Minecraft Survival oynuyorum. Daha güzel bir görünüm sağlaması için de shader pack kullanmak istiyorum. Bilgisayarım pek de iyi değil. Ultra ayarlarda 60FPS sabit almak gibi bir hevesim yok. 0 ayarda 30-40 FPS alsam yeterli. Şu anda tekli oyuncuda chocopic13's toaster Edition denedim ve 0 ayarda 40 FPS civarı aldım. Ama bu tek oyuncuda geçerli. Arkadaşımla oynarken ne sonuç verir bilmiyorum. Görüntü önemli değil gölge yansıma vs. yapsın yeter. Tabii ki de yüksek FPS alabileceğim bir shader pack olursa çok iyi olur. Biraz uzun tuttum kusura bakmayın. Şimdiden teşekkürler. :)

Öncelikle merhabalar. Arkadaşım ile 1.16.3 Minecraft Survival oynuyorum. Daha güzel bir görünüm sağlaması için de shader pack kullanmak istiyorum. Bilgisayarım pek de iyi değil. Ultra ayarlarda 60FPS sabit almak gibi bir hevesim yok. 0 ayarda 30-40 FPS alsam yeterli. Şu anda tekli oyuncuda chocopic13's toaster Edition denedim ve 0 ayarda 40 FPS civarı aldım. Ama bu tek oyuncuda geçerli. Arkadaşımla oynarken ne sonuç verir bilmiyorum. Görüntü önemli değil gölge yansıma vs. yapsın yeter. Tabii ki de yüksek FPS alabileceğim bir shader pack olursa çok iyi olur. Biraz uzun tuttum kusura bakmayın. Şimdiden teşekkürler. :)
Bana linkini atar mısın?

Öncelikle merhaba. Arkadaşım ile 1.16.3 Minecraft Survival oynuyorum. Daha güzel bir görünüm sağlaması için de shader pack kullanmak istiyorum. Bilgisayarım pek de iyi değil. Ultra ayarlarda 60FPS sabit almak gibi bir hevesim yok. 0 ayarda 30-40 FPS alsam yeterli. Şu anda tekli oyuncuda chocopic13's toaster Edition denedim ve 0 ayarda 40 FPS civarı aldım. Ama bu tek oyuncuda geçerli. Arkadaşımla oynarken ne sonuç verir bilmiyorum. Görüntü önemli değil gölge yansıma vs. yapsın yeter. Tabii ki de yüksek FPS alabileceğim bir shader pack olursa çok iyi olur. Biraz uzun tuttum kusura bakmayın. Şimdiden teşekkürler. :)

Kanka sen oynadığın Shader Pack ile devam et bence, çünkü sistemin bu Shader Pack'te bile 40-50 FPS alıyor.

Geri
Yukarı