Çözüldü Minecraft Launcher OptiFine için "Bu versiyon Java'nın değiştirilmiş versiyonudur" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

581710

Centipat
Makaleler
2
Arkadaşlar soru başlıktaki gibi. Orijinal Launcher kullanıyorum Minecraft 1.8 sürümü için (1.8.9 değil) OptiFine yükledim ancak Minecraft Launcher'dan girmeye çalıştığımda girebiliyorum ancak şöyle başlayan bir uyarı veriyor (bu versiyon Java'nın değiştirilmiş versiyonudur oyuncu güvenlikleri...) Falan diyor bir sıkıntı olur mu?

Çözüm
Hayır bir sıkıntı olmaz. OptiFine Minecraft'ın optimize olması için değiştirilmiş bir Java versiyonu. Minecraft'ta bunun tehlikeli olabileceği konusunda uyarıyor. Eğer OptiFine'i orijinal sitesinden indirdiyseniz sorun yok.
Hayır bir sıkıntı olmaz. OptiFine Minecraft'ın optimize olması için değiştirilmiş bir Java versiyonu. Minecraft'ta bunun tehlikeli olabileceği konusunda uyarıyor. Eğer OptiFine'i orijinal sitesinden indirdiyseniz sorun yok.

Çözüm
Arkadaşlar soru başlıktaki gibi. Orijinal Launcher kullanıyorum Minecraft 1.8 sürümü için (1.8.9 değil) OptiFine yükledim ancak Minecraft Launcher'dan girmeye çalıştığımda girebiliyorum ancak şöyle başlayan bir uyarı veriyor (bu versiyon Java'nın değiştirilmiş versiyonudur oyuncu güvenlikleri...) Falan diyor bir sıkıntı olur mu?
Hiçbir şey olmaz, merak etmeyin. Herkes de diyor. Üstteki veya benim mesajı çözüldü olarak işaretleyebilirsiniz. O derece rahat olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir şey olmaz merak etmeyin herkeste diyor üstteki veya benim mesajı çözüldü olarak işaretleyebilirsiniz o derece.

Anladım hocam sağ olun.

Sağ olun hocam.

Geri
Yukarı