Minecraft mob farmında mob spawn olmuyor

• Konuyu başlatan Hfk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 2B

Hfk

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar şu farmı yaptım. Işıklandırmalar tamam tek tek mağaraları bile ışıklandırdım ve dediği gibi 105 blok yukarıya çıktım fakat hiçbir şekilde mob spawn olmuyor. Oluyorsa da tek tük.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar şu farmı yaptım. Işıklandırmalar tamam tek tek mağaraları bile ışıklandırdım ve dediği gibi 105 blok yukarıya çıktım fakat hiçbir şekilde mob spawn olmuyor. Oluyorsa da tek tük.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Oyunla ilgili aman aman bir bilgim yok fakat ortamın ışığını kontrol edebilirsiniz belki.

Çok da iyi mob farmları var luser diye bir YouTuber var Türk mob farmı var onun yaptığı onu yapmanı tavsiye ederim tek tük spawm olma nedeni etrafta doğan moblar etkiliyor ya da chunkların yüksek diye olabilir chunk kaç block 32 block sa mesela mob farmının etrafındaki 32 block ta meşale ile aydınlat bir de AFK kaldığın yeri yüksekliğini biraz azaltıp test et.

Geri
Yukarı