Minecraft mod önerisi

Güncel ana mod sürümü hangisiyse onda yapın. 1.18.2 diye hatırlıyorum emin değilim. Kendi paketinizi yapmanız daha kalitesiz bir oyun deneyiminden başka bir şey vermez, aklınızda bulunsun. Zamanında BFC bile zaman zaman kendi paketini yapmayıp FTB kullanırdı, siz düşünün.
İstediğim gibi değil mod pack'ler. Medieval minecraft gibi modlardan hoşlanıyorum ben dünyasında bol bol yapılar bulunuyor. Ancak girdikten bi 10 dakika sonra çöküp bir daha moda giremiyorum. Sistem özelliklerim iyi olmasına rağmen hemde.

Merhaba, 1.12.2 için kendi mod Pack'imi yapıyorum. Mod pack'imde bol bol maplerde yapılar, savaş kuleleri gibi şeyler istiyorum. Aynı zamanda yeni zırh ve kılıçlar.
Benim sevdiğim ve kullandığım modlar:

JEI
Waystones
The Twilight Forest
Xaero's Minimap
Xaero's World Map
Comforts
Carry On
Corpse
Ice And Fire: Dragons
Mowzie's Mobs
Spartan Weaponry
Falling Tree
Hunter'sReturn
Roguelike Dungeons

Benim sevdiğim ve kullandığım modlar:

JEI
Waystones
The Twilight Forest
Xaero's Minimap
Xaero's World Map
Comforts
Carry On
Corpse
Ice And Fire: Dragons
Mowzie's Mobs
Spartan Weaponry
Falling Tree
Hunter'sReturn
Roguelike Dungeons
Hocam birde biliyor musunuz daldar mod pack'inde bir tane mod vardı, köylerdeki en basit chestlerden bile garip zırhlar düşüyordu. Neydi onlar?

Onu bilmiyorum bulabilirsem yazarım.
Tamamdır sağolun. Yaptığım mod-pack güzel olursa atarım yorum yaparsınız hakkında 😁

@Justice16 hocam FTB'nin hangi mod pack'ini önerirsiniz? Kendi modpack'imi yaparken her şey iyiye gidiyordu bir anda dupedmod gibi bir hata almaya başladım. Sorunun sebebi birbirini tekrarlayan modlarmış sanırsam ancak alakası yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı