Minecraft nereden alınır?

OKODENRO

Hectopat
Daha fazla  
Minecraft Survival oynamak istiyorum ama hesabım yok. Minecraft'ın kendı sitesinde de çok pahalı. Nereden alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
premium hesap alırsam

crackli indirmeyi biliyorumda o zaman fps biraz daha düşük olyo bide belki virüs bulaşabilir
Dostum sana işi bütün gerçekliğiyle anlatayayım. Yıllarca crackli kullandım. Herhangi bir virüs bulaşmadı. FPS düşüklüğü filan da yaşamadım hiç. Yani benim tecrübelerime göre ikiside gerçek değil. Yok, illaha premium alıcam ben diyorsan da bunlar dallara ayrılıyor. Şimdi 3 tarz premium var. Hiç bir şey değiştiremeden direk oynuyabileceğin hesap. Başkasının hesaplarını sattıkları için belli bir süre sonra sahibi geri alır. Belki 1 saat sonra belki 2-3 yıl sonra. Kimin hesabını aldığına bağlı. 2. tarz da ise İsmini ve Skinini değiştirebilirsin. Hesap yine başkasının olduğu için belli bir süre sonra sahibi geri alır. 3. olan ise en iyi ve en pahalısı. Bunda ise Skin, İsim ve Mail değiştiği için orijinal sahibi bile hesabı geri alamaz. Doğru adımlarla hesabı kendi üstüne geçirmen gerekiyor. Bu ise oldukça yanlış bir şey. Başkasının emeğini, parasını direk cebine atmış oluyorsun. Tabi yapan insanlar da var. İşin özü budur.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı