Minecraft OptiFine ne işe yarar?

sweiss

Megapat
Yer
Pendik, İstanbul
OptiFine, oyunu çok bariz bir şekilde performansını arttırıyor ve optimize ediyor. Ancak bu FPS arttırmayı nasıl başarıyor? Görüntü hilesi mi yapıyor, bir yerlerden mi kısıyor? Milyon dolarlık firma bunu yapamıyor mu? Bir kaynak bulamadım internette. Uzun zamandır merak ediyorum bunu.

Dedikleri gibi görüntüden kısıyor RAM'in 2 GB ise öneririm ama benim RAM'im 4 GB diyorsan kur fabric ile Soduim'u oyuna, görüntüden hiç kısmıyor optimize ediyor çok iyi bir mod.

Dedikleri gibi görüntüden kısıyor RAM'in 2 GB ise öneririm ama benim RAM'im 4 GB diyorsan kur fabric ile Soduim'u oyuna, görüntüden hiç kısmıyor optimize ediyor çok iyi bir mod.
Sistemim normal oyuna da yetiyor, ancak Vanilla sürümde FPS çok dalgalandığı için kötü bir deneyim oluyor. Merak ettiğim kısım Mojang neden bunu yapamıyor?

Sistemim normal oyuna da yetiyor, ancak Vanilla sürümde FPS çok dalgalandığı için kötü bir deneyim oluyor. Merak ettiğim kısım Mojang neden bunu yapamıyor?
işine gelmiyor

Neden kısıyor tam olarak? Gözle görülür bir fark yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda gözükmeyebilir ama gerçekten oyunda bütün ayarları Low yaparsan uzağı leş gibi görürsün nefret edersin ama sodium öyle mi sodium adam gibi adam sen en iyisi sodium kur.

Yeni konular

Geri
Yukarı