Minecraft oynamak için arkadaş arıyorum

Hocam eğer yeni bir Discord hesabı açarsanız 1.8.9 oynayabiliriz. Benim PC'de anca ona yetiyor. O da SonOyuncu'da. Olmazsa siz SonOyuncu yüklersiniz. Oynayabiliriz. Modlu istiyorsanız, 1.7.10 da olur. Olmazsa ben yüklerim o malum Launcher'ı.

Son oyuncu kullanmıyorum bilgisayarımın mod kaldıracağını sanmıyorum normal modsuz 1.7.10 Survival oynarsak olabilir Discord'dan sesli konuşamam mikrofonum yok ben konuşayım deseniz yine olmaz malum aile evi Minecraft içinde sohbet yerinde konuşabiliriz oyun dışı instagramınız varsa oradan konuşabilirz.

Son oyuncu kullanmıyorum bilgisayarımın mod kaldıracağını sanmıyorum normal modsuz 1.7.10 Survival oynarsak olabilir Discord'dan sesli konuşamam mikrofonum yok ben konuşayım deseniz yine olmaz malum aile evi Minecraft içinde sohbet yerinde konuşabiliriz oyun dışı instagramınız varsa oradan konuşabilirz.
Olur hocam ben yüklerim Minecraft'ı oynarız. Biraz kasıyor TLaunher da ama olsun. Eski sürüm zaten. Instagram hesabım yok. Discord: Panzerhersteller#7217

Kendi arkadaş numarasını diyor hocam.

DC dışında haberleşebileceğimiz bir yer yok mu hocam?

Olur hocam ben yüklerim Minecraft'ı oynarız. Biraz kasıyor tlaunher da ama olsun. Eski sürüm zaten. Instagram hesabım yok. Discord: Panzerhersteller#7217

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki ayarları yaparsanız belki FPS artışı olur hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olur hocam ben yüklerim Minecraft'ı oynarız. Biraz kasıyor tlaunher da ama olsun. Eski sürüm zaten. Instagram hesabım yok. Discord: Panzerhersteller#7217

Discord dışında haberleşebilecemiz bir yer var mıdır bilgisayara indiremem Discord telefona indirebilirim malum kardeşim var telefonumu istiyor vermeyince babama gidiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı