Minecraft PE dünyaları uygulamadan hariciye nasıl aktarılır?

İşletim sistemi
Android

Alper Yılmax

Centipat
Daha fazla  
MCPE oynarken bazen dünyalar üzerinde oynama yapmam gerekiyor fakat uygulama konumundaki dünyalar dosya yöneticisinde ve diğer uygulamalarda vb. gözükmüyor. Az dünyam olmasına rağmen benim için değerli dünyalar. Bunu nasıl yapabilirim?

Minecraft PE'da ayarlar ve daha sonra profil kısmına gelin ve en altta "dosya depolama konumu" adlı bir seçenek göreceksiniz. Orada uygulama yerine hariciyi seçin.

Sonra depolama uygulamasına (zarchiver, WinRAR, es dosya yöneticisi vb.) Gelin ve Games klasörüne daha sonra com. Mojang en sonunda minecraftworlds klasörüne gidin. Orada dünyalarınızın klasörleri bulunacaktır.

Dünyalarınız "geqcajmqbqa=" gibi garip isimli klasörlerdir.

Minecraft PE'da ayarlar ve daha sonra profil kısmına gelin ve en altta "dosya depolama konumu" adlı bir seçenek göreceksiniz. Orada uygulama yerine hariciyi seçin.

Sonra depolama uygulamasına (zarchiver, WinRAR, es dosya yöneticisi vb.) Gelin ve Games klasörüne daha sonra com. Mojang en sonunda minecraftworlds klasörüne gidin. Orada dünyalarınızın klasörleri bulunacaktır.

Dünyalarınız "geqcajmqbqa=" gibi garip isimli klasörlerdir.

Biliyorum fakat sadece haricideki dünyaları bu şekilde görebiliyoruz ben uygulama konumundaki dünyaları hariciye taşımak* istiyorum çünkü dünya paylaşma, mape yapı yükleme gibi durumlarda uygulama konumundaki dünyalar gözükmüyor sadece haricideki dünyalar ile yapabiliyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediğimi anlamadıysanız bu videoyu izleyin lütfen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunu yapmayı biliyorum fakat bunu yapınca dünyalar uygulama konumunda kaldığı için gözükmüyor.

Haricide aşağıdaki gibi oluyor bakabilirsiniz boş olan haricideki dolu olan uygulamadaki.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-02-16-19-10-11-919_com.mojang.minecraftpe.jpg
    Screenshot_2023-02-16-19-10-11-919_com.mojang.minecraftpe.jpg
    210,7 KB · Görüntüleme: 220
  • Screenshot_2023-02-16-19-10-32-628_com.mojang.minecraftpe.jpg
    Screenshot_2023-02-16-19-10-32-628_com.mojang.minecraftpe.jpg
    126,2 KB · Görüntüleme: 181
  • Screenshot_2023-02-16-19-10-56-592_com.mojang.minecraftpe.jpg
    Screenshot_2023-02-16-19-10-56-592_com.mojang.minecraftpe.jpg
    214,4 KB · Görüntüleme: 146
  • Screenshot_2023-02-16-19-41-52-691_com.mojang.minecraftpe.jpg
    Screenshot_2023-02-16-19-41-52-691_com.mojang.minecraftpe.jpg
    110,6 KB · Görüntüleme: 172
Son düzenleme:
MCPE oynarken bazen dünyalar üzerinde oynama yapmam gerekiyor fakat uygulama konumundaki dünyalar dosya yöneticisinde ve diğer uygulamalarda vb. gözükmüyor. Az dünyam olmasına rağmen benim için değerli dünyalar. Bunu nasıl yapabilirim?
ustam şöyle anlatayım ilk olarak o haritaların üstüne tıkla aktaracağın uygulamadaki haritalar ustam sonra kaleme tıkla realms ile oyna var ona tıkla 2 kişilik 10 kişilik var biri 10 tl biri 25 tl birisini almak zorundasın aldıkdan sonra ayarlara git harici yap ve oyuna cık gir yap sonra o haritan realms olarak gözükecek (kullanıcı adın olarak gözükebilir.)sonra ustam realms ile gözüken haritanın yanında kalem işareti olacakdır ona tıkla o haritanın üstüne tıkla ve haritayı düzenle ye tıkla en alta indir var bu kadar ustam.

Yeni konular

Geri
Yukarı