Minecraft PE nasıl server açılır?

Eğer orijinal Minecraft Bedrock Edition'a sahipseniz PC tarafında arkadaşlarınız ekleyip kendiniz bir sunucu oluşturup arkadaşlarınızı katılabilir yaparsanız katılabilirler.

Arkadas eklemeden ben aktif olmadıgım sürecede aktif olan bir sunucu kurmak istiyorum.
Dedigim gibi masaüstüne kurmak istiyorum sunucuyu.

Port ilerletmen lazım.

Nasıl yani? Anlamadım.

Arkadas eklemeden ben aktif olmadıgım sürecede aktif olan bir sunucu kurmak istiyorum.
Dedigim gibi masaüstüne kurmak istiyorum sunucuyu.

Nasıl yani? Anlamadım.
Hocam Port açma teriminin ne demek olduğunu bilmiyorsanız hiç uğraşmayın derim. En kötüsü Hamachi gibi yazılımlar kullanırsınız, ya da maalesef Aternos'u kullanırsınız.

Hocam port açma teriminin ne demek olduğunu bilmiyorsanız hiç uğraşmayın derim. En kötüsü Hamachi gibi yazılımlar kullanırsınız, ya da maalesef Aternos'u kullanırsınız.

Port acma işlemini tamamladım ben nasıl kuracagımı anlamadım port ilerletme terimini ise ilk defa duyuyorum.
Minecraft PE demek istedim Hamachi Windows icin olmaz.

Port acma işlemini tamamladım ben nasıl kuracagımı anlamadım port ilerletme terimini ise ilk defa duyuyorum.
Minecraft PE demek istedim Hamachi Windows icin olmaz.
Hocam port kısmını hallettiyseniz gerisi kolay zaten, port ilerletme, açmanın bir diğer deyişi gibi düşünün.

Buradan, Bedrock sunucu dosyalarını indirip kendinize göre yapılandırabilirsiniz.

Buradaki tutorial de güzel görünüyor, adım adım takip ederek açabilirsiniz.

Hocam port kısmını hallettiyseniz gerisi kolay zaten, port ilerletme, açmanın bir diğer deyişi gibi düşünün.

Buradan, Bedrock sunucu dosyalarını indirip kendinize göre yapılandırabilirsiniz.

Buradaki tutorial de güzel görünüyor, adım adım takip ederek açabilirsiniz.

Teşekkür ederim.
Sormak istedigim bir soru daha var.
1.19.81.01 yazmakta yani sadece o sürümden mi girebiliyorlar?
Behavior_pack a baktıgımda bircok sürüm var.

Teşekkür ederim.
Sormak istedigim bir soru daha var.
1.19.81.01 yazmakta yani sadece o sürümden mi girebiliyorlar?
Behavior_pack a baktıgımda bircok sürüm var.

Hocam ne yazık ki hiçbir fikrim yok, daha önce hiç Minecraft sunucusu açmadım, en azından yerel olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı